شناسه : 1447544

کسب رتبه ی برتر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاو ارز شهرستان یزد در شش ماهه اول سال 92


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، عزیزا....سیفی فرماندار از کسب رتبه ی برتر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان یزد در شش ماهه اول سال 1392 خبر داد.

عزیزا...سیفی فرماندار با اعلام این خبر گفت: مطابق با ارزیابی صورت گرفته از کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ، شهرستان یزد توانسته با کسب 124 امتیاز رتبه ی نخست را در سطح استان بدست آورد.

فرماندار با اشاره به هماهنگی مناسب و عزم جدی دستگاههای اجرایی شهرستان در مبارزه با پدیده قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: در شش ماهه اول سال جاری تا کنون 4 جلسه در فرمانداری تشکیل شده که 20 مصوبه را به همراه داشته است.

وی افزود: تاکنون 75 درصد مصوبات این جلسه اجرایی شده و مابقی  در دست اجرا می باشد.

سیفی خاطر نشان کرد: برگزاری جلسات کمیته با دستور کار مناسب و پیگیری اجرای مصوبات تا حصول نتیجه، برگزاری جلسات با کمیته با حضور فرماندار، اجرا و بومی سازی برنامه ابلاغی کمیسیون استان ، اقدامات شهرستان در خصوص طرح شبنم، نهادینه سازی اجرای دستور العمل مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی ، پیشگیری از قاچاق کالاهای هدف ستاد مرکزی و تعامل مناسب با دبیرخانه کمیسیون استان از شاخص های موثر در ارزیابی عملکرد این کمیته  در سطح شهرستان های بوده است.

 

 

آدرس کوتاه :