شناسه : 700004
فرماندار يزد:

کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا... سيفي در پيامي به مناسبت 11 ارديبهشت ماه روز جهاني كارگر بر نقش مهم و سازنده كارگران در تحقق حماسه اقتصادي تأكيد كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند آورده است كارگران از مهمترين عناصر پيشرفت و تعالي هر جامعه اي محسوب مي شوند و در اين مسير هر جامعه اي از فرصت انديشه و بازوان توانمند اين قشر از جامعه بهتر استفاده نمايد توسعه و پيشرفتي دو چنداني خواهد يافت.

فرماندار در ادامه پيام تأكيد كرده است شرافت و عزت کارگری به حدّی است که رسول گرامی اسلام و ائمه اطهار(ع) در مقام و عظمت این قشر زحمتکش، کلمات قصار بسیاری را بر زبان جاری ساخته اند، پس قدردان آنها باید بود.

وي با اشاره به نام گذاري سال 92 به عنوان سال "حماسه سياسي حماسه اقتصادي " از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) خاطر نشان كرده است بدون شك كارگران عزيز و زحمتكش با حركت در مسير توليد داخلي با كيفيت زمينه خود كفايي كشور را در بخش هاي مختلف اقتصادي فراهم خواهند نمود كه اين خود عزت و سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي را در عرصه بين المللي به همراه خواهد داشت.

سيفي در پايان ضمن تبريك 11 ارديبهشت روز جهاني كارگر به اين قشر از جامعه موفقيت همگان را در راستاي آرمان هاي بلند امام راحل(ره) و در پرتو منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده است.

آدرس کوتاه :