شناسه : 140940672
با حضور سرپرست فرمانداری؛

کارگاه نجوم پژوهش سرای امام جعفر صادق (ع) افتتاح شد


جلسه هیأت امنا و افتتاح کارگاه نجوم پژوهش سرای امام جعفر صادق (ع) ناحیه دو آموزش و پرورش با حضور سرپرست فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد،جلسه هیأت امنا و افتتاح کارگاه نجوم پژوهش سرای امام جعفر صادق (ع) ناحیه دو آموزش و پرورش با حضور "عباس حیدری" سرپرست فرمانداری و "محمد علی جعفری" معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری، "کشفی پور"شهردار ناحیه تاریخی، "دانافر"مدیرکل آموزش و پرورش استان، "ارجمندی" معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان، "عامری" عضو شورای شهر یزد، "اسمعیلی زاده" مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو، "کارگریان" رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش و دبیران پژوهش سرا، ساعت 18 روز یکشنبه 22 مردادماه در محل پژوهش سراي امام جعفر صادق(ع) برگزار شد.

"حیدری" در این مراسم به اهمیت جایگاه تحقیق و پژوهش در کلیه دستگاه های اجرایی علی الخصوص آموزش و پرورش اشاره کرد و اظهار داشت:آزمایش باعث تسهیل و ماندگاری فرایند یادگیری می شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن اشاره به اینکه تحقق اهداف آموزش و پرورش با توجه به تنوع و تفاوت توانمندیهای دانش آموزان مستلزم دسترسی به امکانات و منابعی است که بتواند جوابگوی نیازمندیهای دانش آموزان باشد، اذعان داشت: در این راستا لازم است مکانهایی مناسب مهیا گردد که دانش آموزان و معلمین به راحتی بتوانند با کمک آخرین تکنولوژِی روز فرصت یادگیری اثربخش را تجربه نمایند.

در پایان از حمایت های "کشفی پور" شهردار ناحیه تاریخی یزد ، تقدیر شد.

گفتنی است، این کارگاه مجهز به امکانات روز و اساتید مجرب پذیرای کلیه داشن آموزان ، معلمین و تمامی علاقه مندان به علم نجوم می باشد.


آدرس کوتاه :