شناسه : 696908
فرماندار يزد خبرداد:

پیشرفت 67 درصدی واحد های مسکن مهر شهرستان يزد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در اين خصوص گفت: پيشرفت فيزيكي مسكن مهر شهرستان بطور متوسط 67 درصد بوده است.
فرماندار يزد خبرداد:

 

عزيزا..سيفي در اين رابطه با بيان اينكه مسكن مهر زمينه توزيع عدالت در بخش مسكن را فراهم كرده است خاطر نشان كرد طرح مسكن مهر از از خدمات ارزشمند دولت نهم بوده كه اجراي آن در دولت دهم نيز تداوم داشته و اين مناسب ترين راه در جهت رفع مشكل مسكن مردم به خصوص جوانان است.

فرماندار با اشاره به ساخت يازده هزار واحد مسكن مهر در شهرستان يزد افزود: در استان بيشترين حجم ساخت و ساز متعلق به شهرستان يزد مي باشد و تا كنون 3200واحد مسكوني مورد بهره برداري و تحويل متقاضيان شده است .

وي همچنين گفت: پيشرفت فيزيكي مسكن مهر شهرستان بطور متوسط 67 درصد مي باشد.

سيفي تصريح كرد: در بحث زير ساختها نيز مقدمات كار فراهم شده و در بعضي از سايت ها مسكن مهر بحث فاضلاب تا دو ماه آينده راه اندازي خواهد شد.

فرماندار بر لزوم تسریع در روند ساخت واحد های مسكونی باقی مانده تاكید و خاطر نشان كرد: این واحدهای مسكونی در اسرع وقت باید تكمیل و به متقاضیان واگذار شود.

سيفي در پايان اظهار داشت كارشناسان حوزه عمراني از نزديك شاهد اجراي پروژه ها بوده و خوشبختانه تاكنون تخلفي از پيمانكاران گزارش نشده و مسكن مهر از كيفيت و مرغوبيت بالايي برخوردار است.

آدرس کوتاه :