شناسه : 157744343

پیام فرماندار یزد به مناسبت هفته دولت


فرماندار شهرستان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنــر فرارسیدن هفته دولت را به همه دولتمردان و خانواده بزرگ دولت جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري یزددر اين پيام  آمده است :
هفته اول شهریور، که با نام و یاد شهیدان والا مقام"رجایی" و " باهنر" به نام هفته دولت نامگذاری شده ، نماد وحدت مردم و دولت، یادگار ارزشمند تلاش فرزندان انقلاب ویادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا ؛ سیره ، منش و روش آنان بود.
آری بي شك تمام مسئولان و مديران مي بايد با تأسي از ويژگي هاي والاي اخلاقي و رفتاري شهيدان رجايي و باهنر، آنان را الگوي هميشگي خود قرار داده و با بهره گيري از رفتار اين شهيدان عزيز و تلاش و كوشش در راه تعالي ميهن اسلامي،  گام برداشته و زمينه هاي رشد و پيشرفت روزافزون كشور را در بخش های مختلف به ویژه حیطه علم و دانش و سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران فراهم آورند.
بدينوسيله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهیدان والامقام، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان  بویژه مدیران و کارمندان خدوم و متعهد ، و كارگزاران دولت در شهرستان یزدتبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای اعتلا بخشی به فرهنگ پایداری وصیانت از ارزش های انقلاب، ازدرگاه خداوند متعال مسئلت مینمایم
آدرس کوتاه :