شناسه : 701124

پیام فرماندار یزد به مناسبت هفته دولت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، عزیزا....سیفی در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر آغاز هفته دولت را به همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک گفت.

عزیزا...سیفی در این پیام آورده است هفته دولت یادآور شهیدان رجایی و باهنر است که با کمترین ادعا راه خدمت بی منت به مردم به ویژه اقشار محروم و مستضعف ر ا برگزیده و در این مسیر با نثار خون پاک خود یکی از آرمانهای والای انقلاب اسلامی را به پا نگاه داشتند.

فرماندار با اشاره به اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای و اقدامات مؤثر دولت است خاطر نشان کرده: بايد در این هفته دستاوردهاي خدمتگزاران مردم در عرصه ها در بخش هاي مختلف براي عموم تشريح گردد تا همچنان دولتمردان از پشتوانه عظيم مردمي در مقاطع حساس برخوردار باشند.

وی با تأکید به اینکه شهیدان رجایی و باهنر باید با عنوان الگوی مدیران و مسئولان باشد افزوده است همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید با بهره گیری از ویژگی های اخلاقی و رفتاری این دو یار همیشه همراه در راه اعتلای و سربلندی میهن اسلامی عزیز تلاش نمایند.

سیفی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای والامقام مجموعه دولت ، هفته دولت ، روز کارمند و روز بسیج کارمندی را به تمام خدمتگزاران خدوم جمهوری اسلامی تبریک گفته و موفقیت همگان را در راستای آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و منویات رهبرمعظم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده است.

آدرس کوتاه :