شناسه : 153496484

پیام فرماندار یزد به مناسبت سالروز قیام دهم فروردین مردم یزد


فرماندار یزد در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز قیام دهم فروردین مردم یزد از عموم مردم دعوت نمود تا در مراسم بزرگداشت شهدای دهم فروردین شرکت‌نمایند.

فرمانداریزددر پیامی ضمن گرامیداشت سالروز قیام دهم فروردین مردم یزد از عموم مردم دعوت نمود تا در مراسم بزرگداشت شهدای دهم فروردین شرکت‌نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، سیدمحمدرستگاری دراین پیام آورده است: 

دهم فروردین سال 1357 یادآور قیام خونین مردم یزد علیه رژیم پهلوی درصبح دم پیروزی انقلاب اسلامی است که در اربعین شهیدان گلگون کفن تبریز رخ داد و  می توان از آن به عنوان نقطه عطفی در تاریخ مبارزات علیه طاغوت یاد کرد.

روز دهم فروردین یزد، روز شهادت جوانان عزیز محمد رضا نامدار، علی اصغر شهریار مرادی، محمدحسین پارسائیان و محمد مهدی قدکفروشان است که جان خود را برای حمایت از دین خدا در طبق اخلاص نهادند.

اینجانب با گرامیداشت  این روزتاریخی و شهدای گرانقدر استان و به ویژه شهدای دهم فروردین از عموم مردم شریف شهرستان یزد دعوت می نمایم در مراسمی که به منظور گرامیداشت شهدای قیام دهم فروردین مردم یزد و همچنین یوم الله 12 فروردین، ساعت 7:30 صبح روز شنبه مورخ دهم فروردین۱۳۹۸در محل  مسجد روضه محمدیه (حظیره) برگزار می گردد، شرکت نمایند.

 
آدرس کوتاه :