شناسه : 158622646

پیام فرماندار یزدبه مناسبت بیست و دوم بهمن ماه و دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی


"سید محمد رستگاری"فرماندار یزدبه مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

"سید محمد رستگاری"فرماندار یزدبه مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.

متن پیام فرماندار یزدبه شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

22 بهمن ماه سالروز به ثمر نشستن نهال ارزشمند انقلاب اسلامي می باشد ملت متدین ایران در بهمن 1357 تاریخ نوینی را رقم زدند و با فداکاری و جانفشانی و با تبعیت از امام راحل عظیم الشان، دشمنان خارجی را ناکام و مستبدان داخلی را شکست داده و اسلامیت و جمهوریت را به ارمغان آوردند.

امسال شاهد نزديكي راهپيمايي يوم الله22بهمن چهل ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخارآفرین انقلاب اسلامی به انتخابات دوم اسفند هستيم كه شور حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، سبب ساز مشارکت حداکثری ملت ایران در انتخابات آتی است و انشاء الله با همت مردم در روز 22 بهمن وانتخابات 2اسفند، ظهور حماسه ای دیگر در راستای مشارکت اجتماعی، سیاسی و دینی ملت غیور ایران را شاهد خواهیم بود.

اینجانب فرارسيدن22بهمن را خدمت ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم مومن، متعهد و انقلابي شهرستان یزد تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بی تردیدمردم غیور وسربلندایران در 22 بهمن با حضور  پرشور و  مشارکت یکپارچه و گسترده ،ضمن تجدید میثاق با آرمانهای مقدس امام و شهدای گرانقدرو با پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  حماسه دیگری آفریده وجهان را به شگفتی خواهند آورد.

سرافرازی جاودانه،رشد و شکوفایی بیش از پیش وحفظ انسجام و همبستگی ایران اسلامی را از درگاه خداوند منان مسألت می نمایم.
آدرس کوتاه :