شناسه : 158813791

پیام فرمانداريزد به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی


"سيد محمد رستگاري"فرماندار يزد به مناسبت فرارسیدن 27 ارديبهشت هفته ارتباطات و روابط عمومي، پيامي صادر كرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری يزد ،سید محمد رستگاری در این پیام آورده است :
ارتباطات نقش مهم، سازنده و مؤثري در گسترش روابط و رشد و تحول همه‌جانبه در جوامع دارد. روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت مبارکی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه اسلامی ارتقا بخشند.

«روابط عمومی‌ها» جایگاه و نقش اساسی در ارزش‌گذاری و اعتبار دهی به سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ایفا می‌کنند و ارتباط میان مردم و مدیران و رسانه‌ها را به نحو شایسته‌ای برقرار می‌سازند. به‌عبارت‌دیگر، رابطه دوسویه ملت و دولت در سایه فعالیت‌ها و انجام تکالیف سازمانی روابط عمومی‌ها تجلی می‌یابدولذا این بخش مهم وتاثیرگذار در دستگاه‌های دولتی توفیق دارند تا اهداف، رویکردها، مسئولیت‌ها، حقوق و وظایف دولت‌ در قبال اقشار مختلف جامعه را به‌طور عام و خدمات و مأموریت‌های ویژه سازمان‌های مربوطه را به‌طور خاص درسته جامعه منعکس نمایند.
مجاهدت در کنترل روند شیوع بیماری کرونا در سطح کشور با همراهی و همدلی مردم، فداکاری و ایثار گری پزشکان و کارکنان حوزه سلامت، هماهنگی و همکاری دستگاههای اجرایی و همت و تلاش مدیران و دست اندر کاران عرصه های مختلف، مقطعی درخشان را در زیست سیاسی و اجتماعی میهن عزیزمان ایران رقم زده است.
در این عرصه، نقش روابط عمومی ها نیزبه عنوان افزایش آگاهی های عمومی و تقویت روند اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی در میدان مبارزه با کرونا بسیار موثر و برجسته می باشد.
بر این اساس، لازم است از تلاش های مدیران و کارشناسان  روابط عمومی ها بخصوص در دستگاه های اجرایی و نهاد های دولتی شهرستان یزد که با تقویت تدابیر، نوآوری و بهره گیری هر چه بیشتر از ابزار های رسانه ای در روند کنترل شیوع ویروس کرونا گامهای موثری برداشتند ، سپاسگزاری نمایم.

این‌جانب روز ارتباطات و روابط عمومی را  به مدیران، کارشناسان زحمت‌کش و سخت‌کوش در اين عرصه  به‌ویژه همكاران عزيزدرسطح ادارات دولتي شهرستان يزد که با الهام از هم‌افزایی، هم‌اندیشی، همسویی و با درايت جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي  فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول ارتباطات و روابط عمومی‌ها باشد. توفيقات روزافزون همگي را از خداوند متعال خواهانم .
آدرس کوتاه :