شناسه : 154290393

پیام فرمانداريزد به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس


"سيد محمد رستگاري" فرماندار يزد به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس پیامی برای دعوت همگانی از مردم شريف يزد برای شرکت در راهپیمایی روز جهاني قدس صادر نمود.

"سيد محمد رستگاري"  فرماندار يزد به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس پیامی برای دعوت همگانی از مردم شريف يزد برای شرکت در راهپیمایی روز جهاني قدس صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان يزد،متن کامل اين پیام به شرح زیر است:

روز قدس در واقع آیینه تمام نمای روحيه نوع دوستی مسلمانان و سمبل وحدت آنان مي باشد كه در تاريخ جهان اسلام ماندگار شده است. اين روز که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان تاريخي بنيانگذاركبير جمهوري اسلامي ايران ، "روز جهانی قدس" ناميده شده ، روز جوش و خروش جهان اسلام عليه رژيم غاصب و اشغالگري است كه جز كشتار و تخريب چيز ديگري را به همراه نداشته و در اين سالها با تجاوز به مناطق فلسطيني نشين و ایجاد تفرقه بین مسلمین، شهادت تعداد بی شماری از برادران و خواهران دینی توسط مزدوران و صهیونیست های تروریست را رقم زده است .

 در بيان اهميت اين روز عظيم، همين بس كه حضرت امام خميني(ره) از آن با عنوان روز حيات اسلام ، ياد كرده و فرمودند:"روز قدس روزي است كه بايد سرنوشت ملتهاي مستضعف معلوم شود". بي ترديد قشرهاي مختلف مردم روزه دار و متدين شهرستان يزددر اين روز همدل و همگام با مردم متدين و هميشه در صحنه كشور، همپاي امت اسلامي و تمام آزاد انديشان جهان و با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) ، با حضور حماسي خود در راهپيمايي روز قدس فرياد مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رسانیده ونفرت و انزجار خود را ازاستكبار جهاني و رژیم غاصب صهيونيستي اعلام خواهند كرد. امید آنكه این روز جهانى , تمام مسلمانان جهان را در صف واحد قرار داده و آرزوى دیرین امام راحل (ره ) براى رهایى قدس، عملى گردد.

لازم به ذكر است  است راهپيمايي  روز قدس در شهر یزد، ساعت ۱۱ و از میدان شهید بهشتی (ره) آغاز می‌شود و راهپیمایان پس از عبور از خیابان‌های امام خمینی (ره) و قیام در مسجد ملا اسماعیل؛ محل نماز جمعه، حضور می‌یابند.
آدرس کوتاه :