شناسه : 159114952

پیام تبریک فرماندار یزد به مناسبت روز خبرنگار


فرماندار یزد در پیامی ضمن گرامیداشت 17مرداد سالروز شهادت محمود صارمی روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد در پیام "سید محمد رستگاری" فرماندار یزد آمده است.
طلایه داران راستین خدمت به عرصه اطلاع رسانی و خبر در جمهوری اسلامی ایران, خبرنگاران عزیز هستند که به راستی تجسم امانت, مسوولیت,تعهد,دلسوزی و وظیفه شناسی اند و در عصری که کثرت و سرعت تبادل اطلاعات, خبرنگاران امین را به سرمایه ای برای حفظ اگاهی جامعه تبدل کرده است ،دانش و تعهد اصلی ترین سرمایه خبرنگاران در ایفای رسالتشان در خدمت به مردم است ، چرا که تحقق جامعه پویا جز به مدد روشنگری و اطلاع رسانی اصحاب رسانه صورت نخواهد پذیرفت.
هفدهم مرداد ماه روز سترگ خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی نامگذاری شده است ,فرصت مغتنمی است که این روز شکوهمند ،روز حق گویی ، حق جویی و روز پاسداشت قلم را به تمامی خبرنگاران به ویژه خبرنگاران فهیم و پرتلاش شهر ستان یزد و همه زحمتکشان عرصه خبر که بویژه درماههای اخیر جهت پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا درجامعه ونیز کمک های مؤمنانه برای  همنوعان و مساعدت های خیری به بخش بهداشت و درمان و ... اطلاع رسانی  ونقش آفرینی نموده اند تبریک و تهنیت عرض نمایم.
 توفیقات روز افزون خبرنگاران گرانقدر را در مسیر روشنگری و آگاهی بخشی جامعه از خداوند متعال خواهانم .
آدرس کوتاه :