شناسه : 159208063

پیام بخشدار زارچ به مناسبت هفته دولت


بخشدار زارچ به مناسبت هفته دولت پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، مزین شدن این هفته به نام دولت، یادآور تلاشهای مجدانه معلمان ایمان و عمل، شهیدان والامقام، رجایی و باهنر است که همواره الگوی خدمت‌گزاری به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند. اخلاص و ساده‌زیستی، تخصص و تعهد، پاک‌دستی و تقوی، دانش و درایت، روحیه جهادی و خدمت صادقانه به مردم با انگیزه الهی، خصالی است که از آن دو شهید بزرگوار، اسطوره‌هایی ماندگار ترسیم می‌کند و همواره می‌تواند الهام‌بخش خدمت‌گزاران این مرز و بوم باشد.
هفته دولت فرصت مناسبي است تا زواياي ناپيداي خدمات گسترده خادمان مردم عزيز فراهم آيد و دستاوردها و گام هاي بلند دولت در عرصه هاي مختلف براي همگان تشريح شود. چرا که به فرموده مقام معظم رهبري "مدظله العالی"، ذخيره معنوي دولتمردان، توکل به خدا و اعتماد به مردم مؤمن و صادق، فداکار، علاقه‏ مند به مسئولان، اسلام و قدردان نظام جمهوري اسلامي است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران, بویژه مسئولان و کارکنان گرانقدر دولت در بخش زارچ تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون این عزیزان را در ارائه ی خدمات شایسته به کشور و مردم عزیزمان از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.


علیرضا عرشیان
بخشدار زارچ
آدرس کوتاه :