شناسه : 699452
فرماندار يزد:

پيروي از فرمايشات مقام معظم رهبري رمز پيروزي بر دشمنان خواهد بود


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار عمل به فرمايشات ولي فقيه را دليل روشن شكست دشمنان در صحنه هاي مختلف دانست.
فرماندار يزد:

عزيزا... سيفي در اين خصوص با اشاره به نامگذاري سال 92 به عنوان سال حماسه سياسي حماسه اقتصادي از سوي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) افزود:رهبرمعظم انقلاب هر سال با تيزبيني و با توجه به تحولات داخلي و بين المللي عنوان سال را انتخاب كرده و خط مشی و مسیر حرکت را برای ملت و مسوولان تعیین می کنند.

فرماندار با بيان اينكه فرمايشات رهبري انقلاب رمز پيروزي بر نظام و انقلاب بر دشمنان مي باشد خاطر نشان كرد: پيروي از دستورات حضرت آيت ا... خامنه اي رمز پيروزي در برابر توطئه هاي دشمنان خواهد بود و در سال جاري نيز مردم و مسئولان با تحقق و حماسه سياسي و اقتصادي دشمنان قسم خورده كشور را بيش از پيش خوار و ذليل خواهند كرد.

وي برگزاري انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سال 92 را مهمترين عرصه خلق حماسه سياسي دانست و اظهار داشت: مردم با بصيرت ايران اسلامي و بويژه دارالعباده و دارالعلم يزد اينبار نيز با حضور باشكوه خود برگ زرين را به دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوري اسلامي اضافه نموده و سرنوشت خود را رقم خواهند زد.

فرماندار شهرستان يزد گفت: ملت ايران اسلامي بعد از انقلاب تاكنون در سختي و دشواري ها حماسه آفريني كرده اندكه نمونه بارز آن  دوران 8 سال دفاع مقدس و پس از آن تهديدات و تحريمها اقتصادي و سياسي بوده است.

سيفي تصريح كرد: امروز جوانان ايران اسلامي با تكيه بر استعداد و دانش بومي خود توانسته اند بسياري از اين تحريمها را بي اثر كنند و در جهت اقتصاد پايدار گام اساسي بردارند.

فرماندار در پايان گفت: در سال جاري به فضل خداوند متعال و تحت رهبري مقام معظم رهبري مردم ايران اسلامي در صحنه هاي مختلف حماسه هاي جاودان و ماندگاري را خلق خواهند نمود.

آدرس کوتاه :