شناسه : 696407

پيام گروه مشاورين جوان فرماندار يزد به مناسبت ميلاد حضرت علي اكبر (ع) و روز جوان


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، مشاورين جوان فرماندار يزد در پيامي به مناسبت 11 شعبان تولد حضرت علي اكبر (ع) و روز جوان اين روز را به تمامي جوانان ايران اسلامي تبريك گفته است.

انقلاب اسلامي كه محصول رشادت و جانفشاني ها جواناني است كه با تأسي از نهضت امام حسين (ع) و به ويژه فرزند برومندش حضرت علي اكبر (ع) آگاهانه در مقابل ظلم و استبداد ايستادگي كرده و امروز شاهد اين هستيم كه نظام مقدس جمهوري اسلامي با تكيه بر جوانان خود توانسته قله هاي پيروزي و سعادت را يكي پس از ديگري فتح نمايد و به عنوان الگويي براي ديگر كشورهاي آزاده جهان معرفي شود.
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند: به شما درباره جوان و نوجوانان به نیکی سفارش می کنم؛ زیرا آنها دلی رقیق تر و قلبی فضیلت پذیر دارند كه اين خود نشان دهنده ي اين است كه در فرهنگ ناب اسلامي جوان از جايگاه ارزشمند و بلند مرتبه اي برخوردار است.
جوان در فطرت و سرشت خویش، حق گرا و خداگراست و ویژگی هایی نظیر تمایل به ابتکار و خلاقیت و زیبایی دارد و باید زمینه های رشد این خصوصیات فطری برایش فراهم شود.
در پايان سعيد اماميان مشاور جوان فرماندار  و رئيس گروه مشاورين جوان شهرستان يزد تأكيد نموده جوان امروز ایرانی اسلامي  رسالت این را دارد که حافظ اين انقلاب و نظام باشد که جوانان ديروز انقلاب در اختیارش گذاشته اند.

 

آدرس کوتاه :