شناسه : 692593

پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد در سال 90 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد،جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد با حضور فرماندار و اعضای شورا در محل مدرسه راهنمایی شهید پاکنژاد تشکیل شد.

عزیز الله سیفی با مهم دانستن نقش آموزش و پرورش در توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور خاطر نشان کرد باید مدیران آموزش و پرورش در برنامه تحصیلی دانش آموزان آموزشهای کاربردی و مؤثر در زندگی را قرار دهند.

فرماندار یزد : بحمدالله شهرستان یزد از جایگاه خوب علمی در سطح استان و شهرستان برخوردار است که بی شک همه این موفقیتها حاصل تلاش مدیران و معلمان فداکار می باشد.

سیفی در ادامه در خصوص وضعیت پیش دبستانی های شهرستان گفت: بحث پیش دبستانی و جداشدن از بخش دولتی مي بايست نظارت هرچه بیشتر آموزش و پرورش بر فعالیت این مراکز به ویژه در زمینه های آموزشی و پرورشی انجام گيرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه باید هوشمند سازی مدارس تا 5 سال آینده در مدارس ایجاد شود افزود باید با تشکیل کارگروههای مختلف و مطالعات دقیق و کارشناسی یک مدل بسیار خوب ازهوشمند سازی در مدارس ایجاد شود تا شاهد اثرات مثبت این طرح در مدارس باشیم.

در این جلسه همچنین ضمن نکوداشت یاد و خاطره مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید محمود کاظمی عضو فقید شورا از بیت آن مرحوم نیز تقدیر  و تشکر شد.

در پایان سیفی ضمن تقدیر و تشکر از همه مدیران مدارس آموزش و پرورش در سطح شهرستان یزد از همه آنها خواست تا تمام تلاش خود را به کار گیرند تا در آینده نزدیک شاهد افزایش سطح علمی شهرستان و استان باشیم.

آدرس کوتاه :