شناسه : 696357
فرماندار يزد:

پاسداران و جانبازان نقش بسزايي را در هشت سال دفاع مقدس ايفا نموده اند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي در پيامي فرارسيدن اعياد شعبانيه بخصوص سالروز ميلاد امام حسين(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) را به تمامي پاسداران و جانبازان ايران اسلامي تبريك گفت.
فرماندار يزد:

 

عزيزا...سيفي در اين پيام با تبريك حلول ماه شعبان و اعياد خجسته سرور آزادگان جهان حضرت امام حسين(ع) و حضرت عباس (ع) به تمامي مردم به ويژه پاسداران انقلاب اسلامي و جانبازان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس افزوده است اين روزهاي بزرگ يادآور حماسه آفريني و جانفشاني هاي مرداني از سرزمين ايران اسلامي كه با تأسي از نهضت حسيني و تحت رهبري امام خميني (ره) در حساس ترين لحظات تاريخ اين مرز و بوم بر تمام دنياي كفر پيروز شده و حقانيت خود را بارديگر با جهانيان ثابت كرده اند.

 

فرماندار خاطر نشان كرده است: سپاه پاسداران نيرويي بر خاسته از درون مردم كه با ايستادگي در مقابل ابر قدرت هاي شرق و غرب نقش تعیین کننده‌ای در دفع حملات دشمنان اسلام و ایران و حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ، ایفا کند.

وي در ادامه با بيان اينكه روز جانباز يادآور ایثار و از خودگذشتگی جانباز میدان کربلا، حضرت عباس (ع) که در راه پاسداری از دین اسلام، دو دست مبارک خویش را نثار کرد خاطر نشان كرده است جانبازان  تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند كه با  فرمان امام و مقتداي خود از تمامی دلبستگی های زندگی دست می کشد و با سلاح ایمان به ستیز با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلام می پردازند.

سيفي در پايان موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدای والامقام ، با بهره گیری از استراتژی بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی (ره ) و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی ) از درگاه ایزد منان مسئلت نموده است.

 

آدرس کوتاه :