شناسه : 694045

يزد در عزاي حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و ياران باوفايش يكپارچه شور و عزا بود.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزالله سيفي فرماندار در پيامي با بيان اينكه يزد در عزاي حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و ياران باوفايش يكپارچه شور و عزا بود. از برگزاري عزاداري هاي شايسته و مناسب توسط مردم و همكاري هيئتهاي عزاداري شهرستان تقديركرد.

عزيزالله سيفي در اين پيام با بيان اينكه يزد دارالعباده به حسينيه ايران ملقب گشته است تصريح كرده اين شور حسيني مردم شريف و ولايتمدار يزد كه در قالب دسته جات و هيئت هاي عزاداري جلوه گر شده است چيزي جز عنايت خداوند نيست كه از گذشته نا بحال مردم اين شهر را با قيام امام حسين (ع) و يارانش مأنوس كرده است.

فرماندار در بخشي ديگر از اين پيام با اشاره به اين مطلب كه عزاداري هاي امسال مردم مؤمن از با شكوه ترين مراسمها در اين چند سال اخير بوده است خاطر نشان كرده بحمدالله با برنامه ريزي هاي مناسب و جلسات مكرر و همكاري هيئتهاي مذهبي و دستگاههاي اجرايي شهرستان شاهد برگزاري عزاداري خوب و شايسته بوديم كه مايه فخر و مباهات براي اين شهر و ديار است كه در ايران به عنوان الگو شناخته مي شود.

سيفي در پايان از همه كساني كه در اين چند روز با يك تعامل مناسب بستر لازم را جهت آسودگي خاطر مردم فراهم كرده اند تقدير كرد و ابراز اميدواري كرد كه هر چه بيشتر در مسير توسعه و ترويج فرهنگ  و ارزشهاي اسلامي به خصوص اهداف قيام كربلا حركت كنيم.

آدرس کوتاه :