شناسه : 699082
فرماندار يزد:

يزد آماده پذيرايي از ميهمانان نوروزي است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي در جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي شهرستان يزد بر استقبال شايسته از مسافران نورزي تأكيد كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين جلسه با بيان اينكه استان و به ويژه شهرستان يزد از حيث وجود آثار تاريخي و تفريحي جذاب در كشور جزء برترين شهرستان هاست خاطر نشان كرد: بايد همه مسئولان در بخش گردشگري و ستاد سفرهاي نورزي با برنامه ريزي مناسب و استقبال شايسته از مسافران نوروزي در جهت شناساندن يزد گام بردارند.

فرماندار با اشاره به حضور چشمگير مسافران در ايام نوروز در شهرستان افزود:ميهمانوازي مردمان ديار دارالعباده و دارالعلم و جاذبه هاي تاريخي با هنر و معماري اسلامي از مهمترين عوامل جذب مسافران به يزد مي باشد.

وي تصريح كرد: بايد با همكاري دستگاههاي مختلف فضاهاي خوبي جهت اسكان مسافران در نظر گرفته شود.

سيفي همچنين گفت: در حال حاضرعلاوه بر 43 هتل ، آموزش وپرورش نيز از تجهيز مدارس و تشكيل ستاد اسكان مسافران در ايام نوروز 92 خبر داده است.

سيفي همچنين از مسئولين خواست در زمينه تهيه بروشور راهنماي گردشگري ، نصب تابلوهاي مناسب ، بازديد از راههاي مواصلاتي، بازديد از هتلها و رستورانها ، نظافت معابر و ... برنامه ريزي نمايند.

فرماندار در پايان ابراز اميدواري كرد با یک تعامل مناسب و فراهم آوردن تمام تسهیلات لازم برای مسافران نوروزی بتوانيم محیطي سراسر شاد و جذابی را ایجاد نماييم.

 

آدرس کوتاه :