شناسه : 695135
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه یزد و صدوق:

وظیفه ی مهم رسانه ها و مطبوعات در عرصه انتخابات تشویق مردم به حضور گسترده در انتخابات است


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، عزیزا... سیفی فرماندار تأکید کرد رسانه های باید در جهت حضور گسترده مردم در انتخابات تلاش نمایند.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه یزد و صدوق:

عزیزا... سیفی با بیان اینکه وظیفه ی خطیر و مهم رسانه ها و مطبوعات در عرصه انتخابات مردم به حضور گسترده در انتخابات است گفت: اصحاب رسانه باید با آموزش رشد و آگاهی عمومی در زمینه انتخابات و تشویق مردم به حضور گسترده در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی دشمنان نظام را از نقشه های شوم و پلیدخود نا امید سازند.

فرماندار با اشاره به اینکه رسالت مهم اصحاب رسانه انتشار اخبار و رویدادها ازاقدامات انجام شده است خاطر نشان کردباید اخباری که در عرصه انتخابات انتشار می یابد صادقانه ، وحدت بخش ، امیدوار کننده ونشاط آور باشد.

وی گفت: باید در خبرها از انتشار هر گونه اخباری که سبب تحریک تعصبات قومی،مذهبی ،صنفی ، گروهی و یا محلی گردد پرهیز نمایند واصول صداقت، تعهد ، قانون محوری را در انتشار مطالب انتخاباتی سرلوحه کار خود قرار دهند.

سیفی تأکید کرد:اصحاب رسانه باید نسبت به تمامی نامزدها بی طرف باشند تا در کمال آرامش ،نظم سیاسی این انتخابات نیز به مانند گذشته در نهایت سلامت و شکوه برگزار گردد.

 

 

آدرس کوتاه :