شناسه : 1448183
فرماندار یزد:

وزیر دادگستری سخنران ویژه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در یزد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد به نقل از پایگاه خبری یزد آوا ،‌سیفی فرماندار اعلام کرد: وزیر محترم دادگستری سخنران راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در یزد خواهد بود.
فرماندار یزد:

فرماندار یزد ضمن تبریک ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: جلسات مختلفی در فرمانداری به منظور هماهنگی و برنامه ریزی هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های ایام الله دهه فجر در شهرستان یزد برگزار شده که از مهمترین آن برگزاری جلسه کمیته مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بوده که در این خصوص نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

عزیز ا… سیفی گفت: مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال از ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان آزادی به سمت خیابان فرخی ، میدان شهید بهشتی ، خیابان امام خمینی(ره) ، چهارراه شهدا و مجموعه امیرچخماق خواهد بود.

وی ایجاد ایستگاههای صلواتی ، نمایشگاه کودکان ، اجرای سرود ۱۳۵۷ نفر از دانش آموزان را از دیگر برنامه های مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن عنوان کرد.

سیفی گفت: سخنران ویژه این مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پور محمدی وزیر محترم دادگستری خواهد بود.

فرماندار یزد تصریح کرد: در پایان از مردم متدین و همیشه در صحنه دیار دارالعباده یزد درخواست می شود تا با حضور باشکوه خود یکبار دیگر حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و رهبری اعلام و دشمنان نظام و انقلاب را ناامید سازند.

آدرس کوتاه :