شناسه : 694175
فرماندار یزد:

وحدت حوزه و دانشگاه موجب پیشبرد ایران اسلامی بسوی اهداف متعالی است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزالله سیفی فرماندار یزد در پیامی بر وحدت هر چه بیشتر حوزه و دانشگاه تأکید کرد.
فرماندار یزد:

عزیزالله سیفی در این پیام به بیان اینکه وحدت حوزه ودانشگاه یادآور عروج عالم ربانی آیت الله مفتح است آوره است وحده حوزه ودانشگاه حاصل تفکرات و از یادگارهای ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)  برای تحقق اسلام ناب محمدی  است که در این راه دکتر مفتح در راه تحقق این اندیشه و آرمان بلند تلاش بی وقفه ای انجام داد ه است و با شهادتش مهر تأییدی به این تفکر زده است.

فرماندار نیز در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان تلاشهای بی وقفه ای بعد از انقلاب برای جدایی این دو نهاد مقدس انجام داده اند افزوده است دشمنان به ویژه نظام استکبار واستعمار اهمیت پیوند حوزه ودانشگاه را در مواجهه با توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی و پیشبرد ایران اسلامی به سوی اهداف متعالی درک کرده اند  هر روز در صدد این هستند که با تفرقه افکنی بین این دو نهاد نقشه های شوم خود را به اجرا در آورند.

وی همچنین با تأکید این مطلب که وحدت حوزه ودانشگاه یعنی وحدت در رسیدن به یک جامعه اسلامی پیشرفته و مستقل خاطر نشان کرده است در این مسیر اندیشمندان و  متخصصان حوزوی و دانشگاهی می باید با همکاری و همفکری وتعامل مناسب در  این زمینه بیش از پیش قدم بردارند.

سیفی در پایان با گرامیداشت 27 آذرماه روز شهادت آیت الله دکتر مفتح ابراز امیدواری کرد با وحدت در اندیشه و عمل بتوانیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  را تقویت نماییم.

آدرس کوتاه :