شناسه : 1468457
فرماندار یزد:

وجود امنیت در جامعه از بزرگترین نعمتهای الهی به شمار می رود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در مراسمی با حضور سیفی فرماندار، عسکرزاده معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری از خدمات ارزشمند پرسنل نیروی انتظامی شهرستان یزد تقدیر شد.

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه وجود امنیت در جامعه از بزرگترین نعمتهای الهی به شمار می رود افزود: در احادیث و روایات آمده است که سلامتی و امنیت از بزرگترین نعمتهایی است که خداوند متعال برای مردم ارزانی داشته و در این راستا در حوزه امنیت مجموعه نیروی انتظامی با برخورد با متخلفان و مجرمان در صدد ایجاد فضای پر از آرامش و امنیت در جامعه است و برای رسیدن به این هدف مقدس از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

فرماندار اظهار داشت: نيروي انتظامي تجلي اقتدار و عزت و سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.

وی در ادامه  ضمن اشاره به روز چهارشنبه آخر سال از برقراری تمهیدات لازم در جهت رفاه و آسایش همشهریان و همچنین برخورد قانونی با متخلفان چهارشنبه سوری خبر داد.

سیفی همچنین با توجه به درپیش بودن ایام نوروز گفت: خوشبختانه شرایط خوبی برای جذب گردشگر و توریست در شهرستان یزد مهیاست و که باید به نحو شایسته از این فرصت استفاده شود و به همین منظور در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی برنامه ریزی برای میزبانی شایسته از مسافرین نوروزی صورت گرفته است.

فرماندار تأکید کرد: نیروی انتظامی نیز باید همگام با سایر دستگاههای مسئول در حوزه وظایف خود از آمادگی لازم برخوردار باشد.

در پایان سیفی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند پرسنل نیروی انتظامی در طول سال 92 خاطر نشان کرد: در اين چند سال اخير پرسنل زحمت كش نيروي انتظامي شهرستان يزد تمام تلاش خود را در برقراري نظم و امنيت به كار گرفته اند.


آدرس کوتاه :