شناسه : 700084
رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان یزد:

هيچ زني به عظمت و بزرگي حضرت فاطمه زهرا (س) در تاريخ نبوده است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، در مراسمي به مناسبت سالروز ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و با حضور رئيس دفتر نظارت شوراي نگهبان ، فرماندار يزد ، معاونين فرمانداري از بانوان شاغل در فرمانداري يزد تجليل شد.
رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان استان یزد:

حجت الاسلام و المسلمين سيد ناصر محمدي در اين جلسه با بيان اينكه حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان انسان كاملي كه در همه ابعاد زندگي حضور فعالي داشته است خاطر نشان كرد آن حضرت با فعاليت در عرصه هاي اجتماعي ، سياسي  و حتي حضور در جبهه ها جامعه اسلامي را به اين واقعيت رساندند كه حضور زنان در  نقشهاي مختلف اجتماعي برجسته و مؤثر است.

رئيس دفتر نظارت شوراي نگهبان استان يزد با اشاره به اينكه هيچ زني به عظمت و بزرگي حضرت فاطمه زهرا (س) در تاريخ نبوده است افزود:ايشان با معرفي بهترين روشها در مراحل مختلف توانسته اند به عنوان الگوي ارزشمند براي تمامي زنان عالم معرفي شوند.

وي اظهار داشت: بعد از رحلت پيامبر اكرم(ص) جامعه اسلامي با يك انحراف روبرو شد كه حضرت زهرا(س) با مجاهدت به پشتيباني از ولي زمان خود برخواست و در اين راه حتي فرزند خود را نيز تقديم اسلام نمود.

حجت السلام و المسلمين محمدي بانوان ايران اسلامي بايد در همسرداري ، تربيت فرزند، امر به معروف و نهي از منكر، كمك به همنوع ، حمايت از امام زمان، ظلم ستيزي و... از حضرت فاطمه (س) تبعيت كرده و با الگو قرار دادن ايشان سعادت دنيا و آخرت را نصيب خود سازند.

در اين نشست عزيزا...سيفي فرماندار يزد نيز از تلاشهاي بانوان فرمانداري يزد تشكر كرد و حضور بانوان در عرصه هاي مختلف اجرايي را مهم دانست.

در پايان اين مراسم از بانوان شاغل در فرمانداري يزد تقدير شد.

 

 

آدرس کوتاه :