شناسه : 700324
فرماندار يزد:

همه وظايف براساس مُرّ قانون در حال اجراست


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در جلسه مشترك ستاد انتخابات استان و شهرستان يزد افزود: قانون مداری سرلوحه کار همه مجریان برگزاری انتخابات است و براساس مُرّ قانون تمام وظایف محوله در حال اجراست.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي گفت: شعار ستاد انتخابات کشور عدالت محوری ، امانت داری و اجرای مُرّ قانون است و در این خصوص همه دست اندرکاران در امر انتخابات به قانون و قانونمداری توجه ویژه دارند .

رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت: یازده هزار و 300 نفر در قالب هیأت های اجرایی، نظارت،بازرسی ،انتظامی؛ امنیتی و اعضای شعب در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با ستاد انتخابات همکاری دارند.

سیفی اظهار داشت: دشمنان نظام از مدتها قبل سعی دارند با انواع تحریم و تهدید حضور مردم را در پای صندوقهای رأی کمرنگ سازند ولی به فضل خداوند متعال مردم بصیر ایران اسلامی بار دیگر با تکیه بر منویات رهبر معظم انقلاب و حضور یکپارچه و گسترده خود در پای صندوق های رأی ضمن خلق یک حماسه بزرگ سیاسی دشمنان نظام و انقلاب را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید خواهند کرد .

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان یزد نیز در این نشست گفت: هرچند تاکنون اعتبار انتخابات از طرف مرکز ابلاغ نشده اما تنخواهی برای هزینه موارد ضروری در اختیار فرمانداری ها قرار گرفته است.
محمود زارع رشکوئیه(ناطق) افزود: خوشبختانه اکثر امکانات مورد نیاز ستاد انتخابات استان و شهرستانها تامین شده و مواردی که کمبود هست نیز برای تهیه به ستاد انتخابات کشور اعلام شده و درباره تامین خودرو نیز مشکلی وجود ندارد .

در این نشست ملک زاده عضو کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ،عادل عضو کمیته آموزش ،حسینی عضو کمیته امنیتی ،نیکوکاران عضو هیأت اجرایی ستاد انتخابات استان یزد ، خوشنویس بخشدار زارچ و سعید امامیان رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد نیز مواردی را بیان کردند.

آدرس کوتاه :