شناسه : 697590
فرماندار يزد:

نيروي انتظامي مظهر امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت در كشور است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار در پيامي آغاز هفته نيروي انتظامي را به تمامي پرسنل شجاع و خدمتگزار آن تبريك گفت.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه نيروي انتظامي مظهر امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت در كشور است آورده است پرسنل شجاع و دلير نيروي انتظامي با رشادت و ايثار در مقابل بر هم زنندگان امنيت اجتماعي ايستادگي كرده و آسايش عمومي و فردي را براي همگان به ارمغان آورده اند.

فرماندار با اشاره به اينكه در مسیر انجام وظیفه و مأموریت های پلیس، خطرهای زیادی کمین کرده و دشمنان بی شماری سنگر گرفته اند خاطر نشان كرده است بايد همگان قدرشناس سلحشور فرزندان غيور ايران اسلامي باشند كه با تمام توان و تكيه بر سلاح ايمان توانسته اند امنيت را در سراسر ايران اسلامي فراهم كنند.

سيفي در پايان ضمن تقدير و تشكر از همه تلاشهاي پرسنل نيروي انتظامي در سراسر اين مرزو بوم  را ارج نهاده و ابراز اميدواري كرده در سايه عنايات ويژه حضرت ولي‌عصر(عج) و تبعيت از رهنمودهاي فرماندهي معظم كل قوا حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي(مدظله العالي) در پاسداري از خون شهيدان گرانقدر انقلاب اسلامي و پيشبرد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي در برقراري نظم و امنيت جامعه ولايت‌مدار استان موفق و مؤيد باشند.

آدرس کوتاه :