شناسه : 697660
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي:

نيروي انتظامي بايد بيشتر در مسير پيشگيري از وقوع جرم حركت نمايد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، در جلسه اي با حضور حجت الاسلام بشكاني امام جمعه مردم شاهديه، جوكار نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي ، سيفي فرماندار و امان اللهي فرمانده انتظامي استان از تلاشهاي پرسنل نيروي انتظامي شهرستان يزد تجليل شد.
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي:

محمد صالح جوكار در اين جلسه با بيان اينكه نيروي انتظامي بايد بستر لازم جهت پيشگيري از جرم را ايجاد نمايد خاطر نشان كرد: بايد با آموزشهاي صحيح و به موقع مردم در اين زمينه موفقيت هاي خوبي را به دست آورد.

نماينده مردم يزد و صدوق افزود : حضور مستمر نيروي انتظامي به عنوان حافظان نظم اجتماع توانسته حاشيه امنيت خوبي را براي عموم مردم فراهم نمايد.

وي با اشاره به اينكه دنيا در حال پيشرفت است و به مثابه ي آن مجرمان از طريق فضاي مجازي و سايبري در فكر اخلال در نظم مي باشند تصريح كرد: با ابتكار تحول در تجهيزات و برنامه ها نيروي انتظامي مي تواند گام خوبي را در شناسايي و مبارزه با مخلان و برهم زنندگان نظم در جامعه برداشت.

جوكار بر ارتقاي منزلت اجتماعي پليس تأكيد كرد و گفت: بايد امكانات رفاهي براي اين قشر زحمت كش و شجاع فراهم شود تا با آرامش خاطر بتوانند رسالت واقعي خود را انجام دهند.

در اين جلسه عزيزا... سيفي فرماندار با اعلام اينكه بيش از 50% درصد جمعيت استان در شهرستان يزد قرار دارند اظهار داشت: توجه به مسائل امنيتي و انتظامي شهرستان با ويژگيهاي همچون وجود اتباع بيگانه، وجود مهاجرين ، شاه راههاي ارتباطي ، وجود بافت تاريخي و ... بايد بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد.

فرماندار با اشاره به اقدامات خوب و مؤثري كه توسط پرسنل انتظامي شهرستان صورت گرفته است گفت: در اين چند سال اخير با همكاري و تعامل مناسب هر روز شاهد كاهش جرم در مركز استان هستيم.

وي در پايان گفت: نيروي انتظامي منشأ آرامش و امنيت در جامعه است و اميدواريم با  همراهی و پشتیبانی اين عزيزان بتوانيم موجبات ترقي و پيشرفت استان و شهرستان را فراهم آوريم.

 

آدرس کوتاه :