شناسه : 699552
فرماندار يزد:

نهادها و ادارت یزد از چهارشنبه دایراست


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرگزاري ايرنا، عزيزا...سيفي فرماندار گفت: نهادها و ادارات یزد از روز چهارشنبه دایر است و انجام وظیفه خواهند نمود.
فرماندار يزد:

عزیزالله سیفی افزود: کلیه ادارات و نهادها از روز چهارشنبه چهاردهم فروردین 92 دایر است .

وی ادامه داد: فقط طبق بخشنامه هیأت دولت تمامی دستگاههای اجرایی موظفند با درخواست مرخصی کارکنان خود در روز 14 فروردین ماه موافقت کنند.

فرماندار یزد گفت: طبق مصوبه نخستین جلسه هیئت دولت در سال 92 در خصوص تعطیلی روز چهاردهم فروردین ماه از سوی دولت ، فقط بر اساس تصمیم دولت قرار شده تا روز چهاردهم فروردین ماه مدارس تعطیل باشد.
سیفی اظهار داشت: همچنین به دستگاههای اجرایی نیز تاکید شده تا در این روز به کارکنان خود مرخصی اعطا کرده و در بقیه ایام سال با اضافه کاری و دیگر برنامه جبرانی این مرخصی تامین شود .

فرماندار یزد گفت: با توجه به آنکه هرگونه غیبت کارکنان در روزچهارشنبه چهاردهم فرودین ماه 92 منوط به درخواست مرخصی مجاز اعلام شده و نهادها نیز موظف به موافقت با این مرخصی هستند لذا امکان دارد در برخی نهادها کارکنان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ازمرخصی استفاده نمایند، از شهروندان درخواست داریم تا رجوع خود به نهادها و ادارات را به روز شنبه هفدهم فرودین موکول کنند.

آدرس کوتاه :