شناسه : 696687

نمایشگاه عفاف و حجاب در استان یزد گشایش یافت


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرنگار ايرنا اولین نمایشگاه و كارگاه آموزشی پوشش و عفاف و حجاب با حضور عزيزا...سيفي فرماندار ، مشرف مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ، كفيل الناس مشاور فرماندار در امور بانوان و چند تن از مسئولين در استان یزد گشایش یافت .

در این نمایشگاه و كارگاه كه در خانه پیشاهنگی هلال احمر یزد افتتاح گردید ، بیش از 200 اثر در خصوص موضوع عفاف و حجاب وجود دارد .

این نمایشگاه به منظور ترویج ارزش فرهنگی ، اسلامی و اجتماعی عفاف و حجاب توسط دفتر امور بانوان جمعیت هلال احمر استان گشایش یافته است .

در ابتدای برگزاری این كارگاه آموزشی یكی از مدرسین حوزه و دانشگاه با اشاره به آیات ، احادیث و تاریخچه حجاب و سفارش پیرامون آن صحبت نمود.

حجت الاسلام والمسلمین ' رضا قاسمی ' با تاكید بر اینكه حجاب همواره در طول تاریخ سپری در برابر تهاجم فرهنگی به حساب می آمده آن را از بركات دین مبین اسلام دانست.

برگزاری آزمون كتاب حجاب و نقش آن در سلامت روان از شركت كنندگان و اعضاء و اعطای گواهینامه آموزشی از دیگر برنامه های اجرایی این كارگاه می باشد .

از مهمترین برنامه های این نمایشگاه شامل ارائه پوستر و بروشور با مضامین حجاب در اعصار مختلف و ادیان ، عرضه كتاب در زمینه حجاب و عفاف و همچنین فروش انواع پوشش های اسلامی می باشد.

این نمایشگاه یك هفته برای بازدید عموم دایر می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :