شناسه : 83445934

نمايشگاه نقاشي «سرشماري در شهر من » برپا شد


معاون اجرايي ستاد سرشماري شهرستان يزد از برپايي نمايشگاه نقاشي «سرشماري در شهر من» با مشاركت كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان يزد در مركز شماره يك كانون خبر داد.

«عليرضا جلالي» در حاشيه بازديد از اين نمايشگاه با بيان اينكه بيش از 100 اثر نقاشي به دبيرخانه اين مسابقه ارسال شده است گفت:38 اثر منتخب به انتخاب و داوري مربيان كانون پرورش فكري در نمايشگاه به نمايش درآمده است كه علاقه مندان براي تماشا مي توانند به مركز شماره يك كانون در خيابان مهدي مراجعه نمايند.
وي با اشاره به اينكه تمامي نقاشي ها با موضوع سرشماري و برداشت ذهني كودكان و نوجوان عضو كانون از موضوع سرشماري و الهام گرفته از پوسترهاي اين طرح ملي است؛ اظهارداشت: 10 نقاشي برتر به انتخاب مربيان و اعضاي ستاد سرشماري به عنوان برگزيده انتخاب شد كه به صاحبان آن هدايايي از سوي ستاد سرشماري اهدا خواهدشد.
معاون اجرايي سرشماري در شهرستان يزد با اشاره به اينكه مسابقه ادبي "سرشماري در شهر من" نيز با همكاري كانون پرورش فكري برگزار شده است، عنوان كرد: اين مسابقات در گرايش مقاله ، داستان كوتاه، شعر و خاطره برنامه ريزي شده   كه اميدواريم تا چند روز آينده برگزيدگان اين بخش نيز معرفي شوند.
جلالي در پايان ضمن تقدير و تشكر از همكاري مديرکل ،کارشناسان ،مربی مسئولان و مربيان كانون پرورش فكري در برگزاري اينگونه مسابقات هنري تاكيد كرد: هدف از برگزاري اينگونه رقابت هاي هنري با موضوع سرشماري، آشنايي كودكان و نوجوان با طرح ملي سرشماري است .

آدرس کوتاه :