شناسه : 66650773
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد:

نقش کارگران در تثبیت ارزشهای انقلاب اسلامی برجسته است


رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد با بیان اینکه نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی و تثبت ارزشهای والای آن برجسته است گفت: در حال حاضر نیز کارگران در مسیر شهدا و با هدف گسترش فرهنگ انقلابی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری گامهای بلندی را برداشته اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، " عباس امراللهی " در گفتگو با روابط عمومی فرمانداری یزد اظهار داشت: جلسات هماهنگي برنامه هاي كميته كارگري و كارفرمايي ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي شهرستان يزد به منظور تبیین نقش ارزشمند کارگران در پیروزی و تثبيت انقلاب اسلامی و همچنين فراهم نمودن زمینه های مشارکت فعال این قشر زحمتکش در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده است.

وی افزود: اين انقلاب و دهه فجر متعلق به یک فرد و گروه خاص نیست و همه آحاد جامعه در بزرگداشت آن سهیم بوده و باید این جشن ملی و دینی که نمادی از مجد و عظمت ایران اسلامی است، هر ساله پررنگ‌تر از سال قبل برگزار شود.

" امراللهی " با بیان اینکه نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی و تثبت ارزشهای والای آن برجسته است گفت: در حال حاضر نیز کارگران در مسیر شهدا و با هدف گسترش فرهنگ انقلابی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری گامهای بلندی را برداشته اند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه های اين كميته شرکت گسترده کارگران، کارفرمایان و تعاون گران شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه می باشد.

مسئول كميته كارگري و كارفرمايان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي شهرستان يزدنشست خبری با اصحاب رسانه، بازدید از واحدهای تولیدی به منظور بررسی مشکلات کارگران، نشست فرهنگی بانوان، ادای احترام به سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی و غبارروبی گلزار شهدا از دیگر برنامه های این اداره در ایام الله دهه فجر برشمرد.
آدرس کوتاه :