شناسه : 696898
فرماندار يزد:

نقش خبرنگاران به عنوان پرچمداران اطلاع رساني، نقشي حياتي و انكار نشدني است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در پيامي به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي اين روز را به تمامي خبرنگاران تبريك گفت.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه نقش خبرنگاران به عنوان پرچمداران اطلاع رساني، نقشي حياتي و انكار نشدني است خاطر نشان كرده خبرنگاران به عنوان طلايه داران اطلاع رساني با قلم صداقت خود ضمن بازگو نمودن حقايق و ايجاد روحيه اميد در بطن جامعه زمينه ساز افتخار و اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را فراهم مي نمايند.

فرماندار در ادامه تأكيد نموده است وظيفه ذاتي حرفه ي خبرنگاري مبتني بر اصل بي طرفي است و در اين راستا خبرنگاران بايد در مسير ارائه اخبار واطلاعات تحليل هاي خود را به صورت كامل و رسا ارائه نمايند تا يك فضاي اعتماد در فضاي جامعه به وجود آيد.

وي افزوده است خبرنگاران به عنوان قشر فرهيخته جامعه سهم بسزايي را در تحقق شعار توليد ملي ، حمايت از كار و سرمايه ايراني دارند و مي توانند با بررسي راهكارهاي مختلف موجبات پيشرفت و توسعه بيش از پيش كشور را فراهم آورند.

سيفي در پايان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي  كه در مسير تحقق آرمانهاي جمهوري اسلامي آموزگار مكتب فدا و آگاهي شد براي تمامي خبرنگاران متعهد و كوشاي اسلامي سلامتي و توفيق و آگاهي سرشار از صداقت را از خداوند منان خواستار شد.

آدرس کوتاه :