شناسه : 158825496
فرماندار یزد:

نظارت از مطالبات به حق مردم نسبت به نانوایی‌ها است


فرماندار یزدگفت: نظارت را از مطالبات به حق مردم نسبت به نانوایی‌ها دانست و بر نظارت مستمر از نانوایی‌ها تاکید کرد و گفت: شرایط جامعه و مشکلات جدی اقتصادی که وجود دارد هر گونه افزایش قیمت نان را دور از ذهن نشان می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، سید محمد رستگاری فرماندار یزد درجلسه کارگروه  آرد و نان استان یزد با اشاره به اینکه نظارت کماکان در سرلوحه فعالیت‌های این شورا قرار دارد گفت: از اواخر سال گذشته که بحران کرونا اتفاق افتاد جلسات مختلفی برگزار شد و بازدیدهای زیادی صورت گرفت لذا در سال جاری نیز این نظارت‌ها بویژه در عصرها و روزهای تعطیل ادامه داشته و خواهد داشت.
فرماندار یزد افزود: خوشبختانه بخش زیادی از نانوایی‌ها موارد قانونی را رعایت کردند و طی بازدیدهایی که صورت گرفت مشکل چندانی مشاهده نشد اما در برخی موارد با پلمپ واحد نانوایی اقدام شد و نباید در این زمینه هیچ گونه مماشاتی وجود داشته باشد.
وی ادامه داد: تعداد انگشت شماری از نانوایی‌ها فعالیت خوب بقیه را تحت تاثیر قرار می‌دهند بویژه در بخش سنگک که شاهد افزایش خودسرانه قیمت‌ در تعدادی از نانوایی بودیم لذا قرار شد ورود جدی در این زمینه صورت گیرد و با قانون شکنان برخورد شود و اگر پیشنهادی در زمینه وزن چانه و یا روش پخت وجود دارد بدون افزایش قیمت به این شورا اعلام شده تا مصوب و ابلاغ شود.
رستگاری، نظارت را از مطالبات به حق مردم نسبت به نانوایی‌ها دانست و بر نظارت مستمر از نانوایی‌ها تاکید کرد و گفت: شرایط جامعه و مشکلات جدی اقتصادی که وجود دارد هر گونه افزایش قیمت نان را دور از ذهن نشان می‌دهد.


آدرس کوتاه :