شناسه : 701534
رئیس هیأت تنیس روی میز استان یزد:

ميزباني مسابقات كشوري موجب ارتقاي تنيس روي ميز يزد است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد به نقل از خبرگزاری ایرنا، عزیزا....سیفی در پایان مسابقات تنیس روی میز امیدهای کشور تأکید کرد میزبانی مسابقات کشوری در ارتقای تنيس روي ميز يزد مؤثر است.
رئیس هیأت تنیس روی میز استان یزد:

عزيزالله سيفي روز شنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: براي موفقيت رشته تنيس روي ميز استان در سالجاري برنامه هاي مختلفي تدوين شده است.

وي اضافه كرد: يكي از برنامه هاي مهم و اصولي كه براي توسعه همه جانبه تنيس روي ميز يزد در نظر گرفته شده ، ميزباني مسابقات مختلف و معتبر كشوري است .

رييس هيات تنيس روي ميز استان يزد گفت: برگزاري مسابقات قهرماني تنيس روي ميز كشور در رده اميد طي روزهاي اخير در يزد داراي نتايج ارزشمندي براي ورزش استان بوده است .

سيفي گفت: خوشبختانه اين مسابقات بر اساس برنامه هاي تعيين شده و با همكاري تمامي متوليان امر و با نظارت فدراسيون تنيس روي ميز به خوبي برگزار شد .

اين مسئول تاكيد كرد: ايجاد رقابت سازنده بين تيم ها ، ايجاد انگيزه در بازيكنان مستعد تنيس روي ميز استان در رده سني اميد و ارتقاي علمي و عملي اين رشته از اهداف ميزباني اين رقابت ها بود .

سيفي گفت: سياست راهبردي هيات تنيس روي ميز در ادامه امسال و سال هاي آينده قطعا دنبال كردن اين اهداف و بخصوص درخواست ميزباني هاي مسابقات معتبر است .

وي افزود: در يزد با جو همكاري و همدلي و ظرفيت ها و موقعيت هاي خوبي كه وجود دارد بدون شك مي توانيم پذيراي تيم ها و باشگاه هاي مختلف تنيس روي ميز كشور باشيم .

اين مسئول به وضعيت تنيس روي ميز استان در يزد و مناطق تابعه اشاره كرد و روند موجود را رو به رشد و تكاملي ذكر كرد كه اين هدف با قدرت پيگيري مي شود .

سيفي گفت: هم اكنون در مناطق مختلف هيات هاي تنيس روي ميز فعال هستند و علاوه بر برگزاري دوره هاي آموزشي ، استعداديابي و برگزاري ليگ هاي مختلف در سطوح متعدد به اعزام ها و حضور در مسابقات كشوري ارزش صورت مي گيرد .

وي در پايان از تمامي كساني كه اين هيات را در ميزباني مسابقات تنيس روي ميز اميدهاي كشور همراهي كرده اند قدرداني نمود .

شایان ذکر است در پايان اين مسابقات از ميان ۱۴ نفر راه يافته به دور نهايي هشت نفر در دسته برتر اميدهاي كشور مشخص كه در ليگ امسال كشور باقي و رقابت هاي خود را انجام مي دهند .

اين هشت نفر شامل: ميلاد لطفي از تهران ، محمد علي روئين تن از فارس ، سجاد حسيني از اصفهان ، سروش اميري نيا از خوزستان ، مهرشاد پوده از اصفهان ، حامد باشت واوي از خوزستان ، محمد اصل مند از خراسان رضوي و عماد سرابي از تهران مي باشند .

اين رقابت ها به مدت سه روز از ورزشكاران استان هاي مختلف كشور با انجام ۲۳۸ دور بازي دوره اي و حذفي و زير نظر فدراسيون تنيس روي ميز برگزار شد .

مسابقات تنيس روي ميز اميدهاي آقايان كشور با حضور بيش از ۱۰۰ نفر به مدت سه روز در سالن شهيد صدوقي (ره) برگزار شد.

لازم بذکر است سرپرستی بانک قوامین استان حامی این دوره از مسابقات بود.

آدرس کوتاه :