شناسه : 699492
فرماندار يزد:

ميزباني شايسته مردم يزد از مسافران نوروزي


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي در گفتگو با راديو مركز يزد از ميزباني شايسته مردم يزد از مسافران نوروزي ابراز رضايت كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي گفت: طبق روال سالهاي گذشته در ايام نوروز شاهد حضور گسترده مسافران و گردشگران از نقاط مختلف ايران و حتي كشورهاي ديگر بوده ايم كه براي بازديد از بناهاي متعدد تاريخي و جذاب به يزد سفر نموده اند.

فرماندار با اشاره به تمهيدات پيش بيني شده در خصوص رفاه حال هر چه بيشتر مسافران نوروزي خاطر نشان كرد: ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي با تشكيل جلسات منظم سه مقوله اسكان مسافران ، اطلاع رساني و راهنماي گردشگران ، و همچنين خريد سوغات را در دستور كار خود قرار داده است.

رئيس ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي شهرستان اعلام كرد: بحمدا... با برنامه ريزي هاي انجام شده ، تلاش مسئولان و ميزباني شايسه مردم يزد از مسافران نوروزي تاكنون براساس نظر سنجي ها رضايت مسافران جلب شده است.

سيفي همچنين از عملكرد صدا و سيما در ايام نوروزي تقدير كرد و تصريح  نمود: بي شك برنامه هاي مختلف پخش شده در زمينه شناساندن مكانهاي ديدني يزد نقش بسيار مهمي در جذب گردشگران داشته است.

وي همچنين با بيان اينكه يزد به عنوان دومين شهر تاريخي جهان شناخته شده است افزود: مردمان ديار دارالعباده يزد در شرايط سخت طبيعي با همت و تلاش خود مساجد ، ساختمانها و بناهايي را با معماري منحصر به فرد و خاص  ايجاد نموده اند.

سيفي اظهار داشت: تاكنون بيشترين بازديد كننده از بناهاي تاريخي مربوط به مجموعه اميرچخماق، مسجد جامع، بافت تاريخي و باغ دولت آباد بوده است.

فرماندار در پايان از عموم مردم از نقاط مختلف ايران اسلامي دعوت كرد با سفر به يزد ضمن بازديد از مكانهاي مختلف تاريخي خاطره اي خوب و خوش را براي خود به ارمغان بياورند.

آدرس کوتاه :