شناسه : 699874
فرماندار يزد:

مهلت ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا دو ساعت تمدید شد


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت : بر اساس اطلاعیه شماره 7 ستاد انتخابات کشور و با توجه به استقبال متقاضیان کاندیداتوری در انتخابات شوراهای شهر و روستا ،مهلت ثبت نام از ساعت 20 تا 22 امشب تمدید شد .
فرماندار يزد:

عزیزالله سیفی گفت: روند ثبت نام چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان یزد همچنان ادامه داشته و با سرعت و دقت در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مشکلی در ثبت نام پیش نیامده و ثبت نام کاندیدها در این حوزه انتخابیه طبق برنامه در حال اجراست ، از داوطلبان خواست شخصا و با در دست داشتن همه مدارک ، نسبت به حضور در ستاد انتخابات شهرستان و ثبت نام اقدام کنند .

رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان یزد افزود: تا این لحظه 300 نفر در شهرستان یزد ثبت نام کرده اند که از این تعداد 139نفر مربوط به حوزه یزد بوده که 18نفر آنها خانم ها هستند ،18نفر در شهر حمیدیا ،17نفر در شهر زارچ که 2نفر خانم هستند ،24نفر شاهدیه ،82نفر شوراهای روستایی بخش مرکزی یزد که در این حوزه ها نیز 2نفر خانم هستند و 20نفر نیز از حوزه روستاهای زارچ ثبت نام کرده اند .

فرماندار یزد ادامه داد: میزان تحصیلات داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا برای روستاهای زیر 200 نفر میزان سواد در حد خواندن و نوشتن و برای بالای 200 نفر خانوار نیز مدرک دیپلم و برای شورای شهر نیز مدرک کارشناسی است.

در اطلاعیه شماره 7 ستاد انتخابات وزارت کشور آمده است: با توجه به استقبال هموطنان ، ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ثبت نام داوطلبان تا ساعت 22 امروز یکشنبه – اول اردیبهشت ماه – ادامه خواهد داشت .

این اطلاعیه می افزاید: دفاتر پیشخوان دولت تا ساعت 14 امروز اقدام به پیش ثبت نام داوطلبان کرده و بعد از این ساعت داوطلبان باید به صورت شخصی و با در دست داشتن مدارک لازم به طور مستقیم به فرمانداری ها و بخشداری های سراسر کشور مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند .

آدرس کوتاه :