شناسه : 128338730
فرماندار يزد گفت؛

مقام معظم رهبري با توجه به چشم انداز آتي كشور مسايل را بيان مي كنند


نشستي صميمي فرماندار يزد با جمعي از روحانيون شهرستان يزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، نشستي صميمانه با حضور فرماندار يزد و معاون سياسي و اجتماعي فرماندار و رئيس اداره تبليغات شهرستان و سرهنگ مزيدي معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان با جمعي از روحانيون شهرستان يزد برگزار شد . در اين  نشست «مصطفي سالاري» ضمن اشاره به جايگاه روحانيون و شناخت و فهم و درك مردم از جامعه روحانيت ، اظهار داشت: اهميت نقش روحانيون بر مسائل و مباحث مختلف جامعه و مردم علي الخصوص در حوزه امنيت بر كسي پوشيده نيست.

وي موضوع ديگر بحث  را حضور مردم در مجالس و لزوم  برنامه ريزيهاي لازم براي جذب  جوانان با بهره گيري از فنون جديد ارتباط عمومي مطرح و تصريح كرد: مقام معظم رهبري با پيش بيني چشم انداز آتي كشور مسايل را بيان مي كنند و بررسي عناوين گزيده شده از سالهاي گذشته تا كنون گوياي اشراف و دقت ايشان بر حقايقي است كه از چشم ما دور مانده و حقيقتاَ  بايد علل پيدايش اختلافات و تفرقه ها در بعضي از گفتمانها و مجالس را موشكافي كنيم چراكه اينگونه مسايل مسبب ايجاد گسلها و شكاف هايي بين جامعه و حكومت مي شود.

فرماندار يزد با اشاره به توطئه هاي دشمن طي چهار دهه گذشته از پيروزي انقلاب اسلامي  ، خاطرنشان كرد: بدخواهان ما اكنون وضعيت اقتصادي را هدف گرفته اند  .تجمعات صنفي اخير كه محل موج سواري دشمن  نيز شد  نشأت گرفته از عوامل بيگانه و دشمنان خارجي نظام بوده كه با هدف راه اندازي جنگ اقتصادي بر عليه نظام و ايجاد تفرقه و نا اميدي و بي اعتمادي بين مردم و نظام مي باشد.

فرماندار يزد  در ادامه دستوركار جلسه ، معايب  اجتماعي كار با شبكه هاي مجازي را برشمرد و ابراز داشت: هدف دشمن از اين خدمات رايگان ، اخلال در مديريت نظام و كشورهاست و نقش روحانيت در آگاهي بخشي و شفاف سازي لازم براي اقشار مختلف جامعه بسيار حائز اهميت است كه با ايجاد همدلي و اتحاد بين مردم و مسئولين ، حضور مؤثري در حفظ امنيت و آرامش و اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران داشته باشند.

سالاري در پايان سخنانش بر تداوم جلسات با دستور كار مشخص و آسيب شناسي مسائل شهرستان توأم با راهكار و پيشنهاد تاكيد و در بحث اشتغال نيز به تسهيلات اشتغالزايي با سود 14 % و 6 % در دو حوزه فراگير و روستايي براي تمام جوانان و متقاضيان داراي ايده و طرح اشتغال اشاره كرد.


آدرس کوتاه :