شناسه : 38833607
فرماندار یزد:

مشکل آب یزد در سفر هیأت دولت مطرح شود


فرماندار یزد با تاکید بر اینکه مشکل آب یزد از مطالبات اصلی سفر هیأت دولت است، گفت: پورتال سفر هیأت دولت به یزد راه‌اندازی شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمود‌شاکری شمسی ‌در نشست احزاب و تشکل‌های سیاسی استان یزد که با محوریت برنامه‌ریزی برای سفر رئیس جمهور به استان برگزار شد، با بیان اینکه مسئولان و مردم باید شعار امسال را به عنوان راهبرد و سیاست اجرایی مورد توجه قرار دهند، اظهار داشت: باید تمام موارد و درخواست‌های خود را با توجه ویژه به زمان، مکان و شرایط ممکن تحلیل نماییم.

فرماندار یزد با اشاره به مردمی بودن نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم در شرایط مختلف، وجود رهبری و درایت مسئولان پیوند ناگسستنی خورده است.

شاکری شمسی افزود: حضور مردم به عنوان یکی از راهبردهای اصلی در بحث استقبال از رئیس‌جمهور و هیأت دولت امری بسیار مهم و ضروری است.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت مشارکت مردمی در بحث استقبال از رئیس جمهور تصریح کرد: راه‌اندازی پرتال ویژه سفر رئیس جمهور در استان به منظور دریافت نظرها و پیشنهادات مردمی در مورد شیوه استقبال از جمله راهکاری جذب مشارکت مردمی در مورد این مهم است.

فرماندار یزد با بیان اینکه تحقق پیوند دولت با ملت و شعار سال در سفر رئیس جمهور به استان یزد امری بسیار مهم و ضروری است، اظهار داشت: پایداری و حیات استان یزد مستلزم وجود آب در این استان است.

شاکری شمسی گفت: بحث آب باید به عنوان یکی از مهمترین درخواست‌های استان در سفر رئیس جمهور و هیأت دولت به یزد مطرح شود.

وی مطرح کردن توجه ویژه به بحث درمانی و پزشکی استان به عنوان قطب پزشکی کشور و پتانسیل گردشگری استان را از دیگر مباحث مهم و حائز اهمیت در مورد طرح درخواست درست از رئیس جمهور دانست.

وی با بیان اینکه استان یزد در نیمه دوم سال گذشته رتبه دوم کشور در بحث جذب توریست‌های خارجی را به خود اختصاص داده، اظهار داشت: اخذ تصمیمات مهم و حیاتی در مورد ساماندهی بافت تاریخی به ویژه ظرفیت‌های گردشگری استان از دیگر مباحث بسیار مهم و قابل مطرح در جلسات تخصصی استان به رئیس‌جمهور و هیأت دولت است.
آدرس کوتاه :