شناسه : 699844
معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد:

مشکلات بزرگ استان نیاز به همت مضاعف کاندیداها دارد


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: اگر فردی احساس می کند که می توانند وظیفه بزرگ خدمتگذاری مستقیم به مردم را انجام دهند، حتماً مشارکت کرده و با نیت خدمت به این عرصه وارد بشوند چرا که کارها و مشکلات بسیار زیاد در شهر یزد وجود دارد که نیاز به همت مضاعف دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد:

رئیس ستاد انتخابات استان یزد در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان یزد ، انتخابات پیشرو را بارزترین جلوه حماسه سیاسی دانست و اظهار داشت: حماسه سیاسی محدود به انتخابات نیست و مردم با در تمامی عرصه های سیاسی کشور به گونه های مختلف شرکت داشته باشند.

غلامحسین دشتی افزود: مشارکت مردم تنها محدود به حضور در انتخابات نیست بلکه مردم می بایست با فعالیت های علمی و پژوهشی، کشف ظرفیت های جدید و … می توانند در جهت ارتقای میهن اسلامی تلاش کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد با اشاره به فرمایشات رهبری در خصوص انتخابات گفت: جلوه نخست حماسه سیاسی، انتخابات بیست و چهارم خرداد ماه است که مردم باید در این عرصه حضور باشکوهی داشته باشند.

دشتی خاطر نشان کرد: مردم ایران مردم بصیری هستند، در سی و چهار سال گذشته نشان داده اند، هنگامی که احساس کنند نیاز به حضورشان است، به شکل با شکوهی در صحنه ها حاضر شده اند و به نظر بنده دراین انتخابات پیش رو با توجه به ضرورت های مضاعفی که در کشور وجود دارد مردم وحدت و اقتدار ملی را به رخ دشمنان خواهد کشید.

وی در خصوص حضور مردم در انتخابات آینده اظهار داشت: هرچند در حال حاضر نمی توان درصد حضور مردم را پیش بینی کرد اما تجربیات گذشته نشان داده است حضور مردم در پای صندوق های رای به ویژه در انتخابات ریاست جمهوری همیشه پرشور بوده و خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد در خصوص توصیه به نامزدهایی که برای شرکت در انتخابات، ثبت نام می کنند گفت: از آنجا که قانون در فصل اول، هدف از تشکیل شوراها را جذب مشارکت مردم در جهت پیشرفت امور سیاسی و اجتماعی عنوان می کند، به همه داوطلبان توصیه می کنم حضور گسترده و با انگیزه ای را این انتخابات داشته باشند و اگر احساس می کنند که می توانند این وظیفه بزرگ را برای خدمتگذاری مستقیم به مردم انجام دهند، حتماً مشارکت کرده و با نیت خدمت به این عرصه وارد بشوند چرا که کارها و مشکلات بسیار زیاد در شهر یزد وجود دارد که نیاز به همت مضاعف دارد.

 

 

آدرس کوتاه :