شناسه : 84429571
با حضور فرماندار يزد و جمعي از مسئولين شهرستان:

مشكلات روستاي دهنو از توابع بخش مركزي بررسي شد


فرماندار يزد، معاونين فرماندار، بخشدار مركزي و جمعي از مديران ادارات شهرستان با حضور در روستاي دهنو، پس از بازديد ميداني در جلسه اي به بررسي مشكلات و چالش هاي روستاي دهنو پرداختند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، جلسه بررسي مسائل و مشكلات روستاي دهنو عصر روز دوشنبه با حضور فرماندار يزد، معاونين فرماندار، بخشدار مركزي يزد، روساي ادارات راه و شهرسازي، بنياد مسكن، آب و فاضلاب روستايي، توزيع نيروي برق، شهرداري و اعضاي شوراي اسلامي و دهيار روستاي دهنو در مدرسه اميد برگزار شد.
فرماندار يزد در اين جلسه با اشاره به اينكه دولت تدبير و اميد توجه خاص و ويژه اي به روستاها دارد، از عزم جدي مسئولان شهرستان براي رفع مشكلات روستاها خبر داد.
«مصطفي سالاري» با بيان اينكه در جلسات اينچنيني سعي خواهيم كرد سه چالش عمده و مهم روستاها را پس از بررسي و بازديد هاي ميداني در جلسه اي كه در همان روستا برگزار مي شود مرتفع كنيم؛ تاكيد كرد: ارائه راه كار هاي قانوني و استفاده از خرد جمعي دو ركن اساسي اينگونه جلسات است كه اميدواريم به حل مسائل و مشكلات روستاها منجر شود.
وي با اشاره به اينكه بيشتر مشكلات روستا ها در حوزه عمراني محدود شده است، تصريح كرد: دولت يازدهم به توسعه فرهنگي و اجتماعي روستاها نيز توجه دارد و تلاش مي كند تا توسعه در روستاها به صورت همه جانبه و فراگير باشد.
فرماندار يزد با اشاره به موارد مطرح شده در مورد مشكلات روستاي دهنو از سوي اعضاي شورا و دهيار روستا؛ گفت: حضور مديران ارشد شهرستان در روستا و بازديد هاي ميداني صورت گرفته نشان دهند عزم جدي آنان در حل مشكلات است.
در ادامه اين جلسه نيز معاون فني و امور عمراني فرماندار يزد گفت: روستاي دهنو با جمعيتي بالغ بر 4 هزار نفر بحمدالله از امكانات خوبي برخوردار است اما دولت نهايت تلاش خود را براي بهبود اين وضعيت و ارتقا شرايط زيستي خواهد كرد.
«محمدحسين فلاح» خاطرنشان كرد: نكات مطرح شده از سوي اعضاي شورا و دهيار روستاي دهنو در دستور كار معاونت عمراني قرار مي گيرد و پيگيري هاي لازم براي به نتيجه رسيدن مسائل انجام خواهد شد.
معاون فني و امور عمراني فرمانداري يزد تاكيد كرد: دولت حمايت خود را از دهياري ها و شوراي هاي اسلامي در روستاها كه برآمده از راي مردم هستند؛ تقويت خواهد كرد و تمام تلاش خود را براي رفاه و آسايش روستاييان به كار خواهد گرفت.
گفتني است در اين جلسه 6 مصوبه در جهت رفع مسائل و مشكلات روستاي دهنو به تصويب رسيد.

آدرس کوتاه :