شناسه : 153436410

مسئولان استان بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را مبنای اقدامات خود قرار دهند


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان استان، بیانیه گام دوم انقلاب را مبنای اقدامات و برنامه‌ریزی‌های خود قرار دهند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان استان، بیانیه گام دوم انقلاب را مبنای اقدامات و برنامه‌ریزی‌های خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، نماینده مردم یزد و اشکذر در جلسه شورای اداری فرمانداري يزد با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه و رهنمودهای رهبری در آن، استراتژی کشور در چهل سال دوم است و مدیران استان و فرماندار جدید یزد این بیانیه را مبنای برنامه‌ریزی‌ها و تمامی اقدامات و جوانب مختلف ازجمله بعد سیاسی، اشتغال، اقتصاد و مبارزه و پایداری در مقابل دشمنی‌های آمریکا قرار دهند که در این صورت به‌طورقطع، در بعد ملی و بین‌المللی، استان پایداری خواهیم داشت.                    
موسوی بابیان اینکه شرایط سال آینده سخت‌تر خواهد بود بیان داشت: سال 97 سالی پر از ماجراهای مختلف و سخت بود و مسئولین و مدیرانی که توانستند جامعه و شرایط روز را مدیریت کنند تا مردم پایداری خود را در عرصه انقلاب نشان دهند شایسته تقدیر هستند.
وی با اشاره به بیست و پنجمین سال افتخارآفرینی پذیرفته‌شدگان کنکور در استان یزد گفت: جایگاه استان یزد در بعد ملی جایگاه ویژه و خاصی دارد. تولید 850 کالا در یزد و صادرات حدود 400 کالا نشان‌دهنده آن است که خلاقیت و نخبه پروری در ذات مردمان یزد است و این از نعمت‌های خداوند است که باید شکرگزار آن باشیم.
موسوی ضمن تبریک بابت انتصاب فرماندار جدید تأکید کرد: تجربه کاری و سابقه خدمات ارزنده فرماندار یزد نشان‌دهنده توانایی و مدیریت قوی وی است. امیدواریم با تلاش‌های فرماندار جدید، شهرستان یزد الگوی مدیریت شهری در کشور شود و در این زمینه نیز در کشور بدرخشیم.
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی همچنین با تبریک انتخاب شهر یزد به‌عنوان پایتخت کتاب کشور خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد افراد تحصیل‌کرده استان یزد و آمار بالای پذیرفته‌شدگان یزدی‌ها در دانشگاه‌های سطح کشور، افزایش میزان مطالعه و نگاه مردم به فرهنگ کتاب‌خوانی و نیز حضور آن‌ها در کتابخانه‌ها باعث شکوفایی و تبلور قابلیت‌های یزد می‌شود.
وی ظرفیت‌ها و افتخارات استان یزد را برشمرد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی یزد جزو 8 دانشگاه علوم پزشکی کشور است؛ پارک علم و فناوری این استان نیز جزو 4 پارک علم و فناوری کشور محسوب می‌شود. در صنعت نیز استان یزد در تراز اول کشور قرار دارد و این حاکی از قابلیت‌ها و استعدادهای جوانان و مردم استان یزد است و با احتساب این قابلیت‌ها باید بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و منویات رهبری گام‌های مؤثری برداشته شود.
وی تأکید کرد: مدیران و مسئولان استان امکانات آموزشی، ورزشی و فرهنگی و هنری دستگاه‌های خود را در اختیار دستگاه‌های متقاضی قرار دهند و خوشبختانه استاندار در مورد هماهنگی این تعامل‌های بین دستگاهی قول مساعد داده است.


آدرس کوتاه :