شناسه : 696958

مسيرهاي راهپيمايي روز قدس در يزد اعلام شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در جلسه كميته پشتيباني روز قدس شهرستان يزد مسيرهاي راهپيمايي را اعلام كرد.

عزيزا... سيفي اظهار داشت: راهپيمايي روز قدس در مركز استان يزد همزمان با سراسر كشور از ساعت 10:30 صبح روز جمعه آغاز مي‌شود و با شركت در نمازجمعه به پايان خواهد رسيد.وي افزود: مسير راهپيمايي روز قدس در مركز استان يزد از ميدان شهيد بهشتي آغاز و با طي مسير خيابان امام خميني (ره)، ميدان شهدا (اميرچخماق) و خيابان قيام به مسجد ملااسماعيل، محل برگزاري نماز سياسي ـ عبادي جمعه ختم مي‌شود.

سيفي با اعلام اينكه روز قدس يك يوم‌الله است، از مردم هميشه در صحنه دارالعباده و لايتمدار يزد خواست تا با حضور گسترده و با شكوه خود بار ديگر نداي امام و رهبري را لبيك گفته و با اعلام حمايت از مردم مظلوم و ستمديده فلسطين از سياستهاي استكبار و به ويژه اسرائيل غاصب اعلام انزجار نمايند.

وي با اشاره شرايط خاط جهان اسلام بويژه فشارهاي سياسي بر كشورهاي مسلمان سوريه و همچنين موج بيداري اسلامي در ساير كشورها خصوصاً بحرين اهميت شركت در راهپيمايي را دو چندان كرده است.

فرماندار با بيان اينكه دشمنان در صدد كمرنگ جلوه دادن اين روز بزرگ هستند خاطر نشان كرد : مردم ايران اسلامي همراه با وحدت و انسجام با ديگر ملتهاي مسلمان نقشه هاي رسانه هاي بيگانه را بر ملا كرده و با شكوه تر از هميشه در اين راهپيمايي حضور پيدا مي كنند.

وي تأكيد كرد همه تمهيدات لازم براي برگزاري باشكوه اين راهپيمايي در شهرستان يزد فراهم شده است.

سيفي اعلام كرد: برپايي نمايشگاه محصولات فرهنگي، برگزاري مسابقه، توزيع اقلام تبليغي و ... از ديگر برنامه‌هاي اين روز بزرگ است.

آدرس کوتاه :