شناسه : 701364
رئیس هیأت تنیس روی میز استان خبر داد:

مسابقات تنیس روی میز کشور در یزد برگزار می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ،‌عزیزا...سیفی رئیس هیأت تنیس روی میز استان از برگزاری مسابقات زیر بیست آقایان کشور در یزد خبر داد.
رئیس هیأت تنیس روی میز استان خبر داد:

عزیزا...سیفی در جلسه هیأت تنیس روی میز استان گفت: مسابقات تنیس روی میز آزاد و رده بندی دسته برتر زیر بیست سال کشور از 27 الی 29شهریور ماه در یزد برگزار می شود.

رئیس هیأت تنیس روی میز افزود: با هماهنگی و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان این دور از مسابقات کشوری در سال ورزشی شهید صدوقی برگزار خواهد شد.

وی همچنین اظهار داشت: همه مقدمات برگزاری این رقابت ها با حضور نمایندگان اعزامی از سوی  فدراسیون تنیس روی میز در یزد فراهم شده است .

سيفي  با اشاره به ميزباني خوب و شايسته استان يزد در مسابقات قبلي افزود: فدارسيون با بررسي عملكرد و سابقه درخشان يزد بار ديگر ميزباني مسابقات را به استان برگزار كرده و اميدواريم در اين مسابقات نيز با تلاش همه ي مسئولان خاطره اي مناسب را براي بازيكنان و اعضاي كادر فني تيم ها رقم بزنيم.

وي در بخش ديگري از سخنانش گفت: خوشبختانه امسال شهرستان‌های یزد، مهریز، میبد، اردکان، ابرکوه، بهاباد، خاتم، تفت و صدوق فعالیت‌های جدیدی را در زمینه تنیس روی میز آغاز كرده‌اند كه این امر نشان‌دهنده پیشرفت این رشته ورزشی مفرح در سطح استان است.

رئيس هيأت تنيس روي ميز استان همچنين خاطر نشان كرد: مسابقات تنيس روي  ميز قهرماني زیر بیست بال  كشور به ميزباني استان مي تواند زمينه رقابت و گسترش بيش از پيش اين ورزش جذاب را در بين دختران و بانوان يزدي فراهم سازد.

 

آدرس کوتاه :