شناسه : 699854
معاون برنامه ریزی استاندار یزد:

مردم یزد باید در حماسه سیاسی همانند دینداریشان زبان زد باشند


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد ، معاون برنامه ریزی استاندار یزد گفت: با توجه به اینکه مردم یزد مردمی مومن و متدین هستند و دینداری آنها همیشه زبان زد کشور بوده است، انتظار داریم همانند دینداریشان در انتخابات آینده نیز حماسه ساز و زبان زد باشند.
معاون برنامه ریزی استاندار یزد:

معاون برنامه ریزی استاندار یزد در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان یزد با بیان اینکه استانداری استان یزد، برنامه های مختلفی را برای تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی در نظر دارد اظهار داشت: اهتمام به تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی، نه تنها در استانداری ها بلکه هر مسئول، چه دربخش دولت و چه در بخش های دیگر، که در حوزه سیاسی و اقتصاد موثر است، باید در این راستا گام بردارد .

محمدرضا بابایی انتخابات پیش رو را مهم ترین حماسه سیاسی سال دانست و افزود:دولت بستر ساز این حماسه است و باید فضا را در حوزه سیاسی برای انتخابات فراهم کند چراکه این رویداد سنبل اصلی حماسه سیاسی است و مطمئنا دولت برای حضور حداکثری مردم پا به کار و سعی در فراهم کردن بستری مناسب برای این امر بزرگ تلاش خواهد کرد.

وی ادامه داد: طی جلساتی که در استانداری برگزار شد تصمیم بر تشکیل دو کارگروه برای حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گرفته شد که در این راستا تاکنون جلساتی را با صنعتگران داشته ایم و در تلاش هستیم تا با دعوت از بخش های مختلف اقتصادی، نظرات آن ها را گرفته و در کارهایی که در حد استانی می توان در راستای تحقق حماسه اقتصادی انجام داد به کار ببندیم.

بابایی با درالعباده خواندن یزد گفت: با توجه به اینکه مردم یزد مردمی مومن و متدین هستند و دینداری آنها همیشه زبان زد کشور بوده است، انتظار داریم همانند دینداریشان در این عرصه سیاسی نیز حماسه ساز و زبان زد باشند.

معاون برنامه ریزی استاندار یزد پیش بینی حضور مردم را درصد بالایی عنوان نمود و ازعان کرد: به حتم در انتخابات آینده آمار و ارقام حضور مردم استان همچون گذشته حماسه ساز است وحماسه سیاسی نیز در این عرصه نمود پیدا خواهد کرد.

این مسئول با بیان اینکه انسان به خود و توانایی خود آگاه است اظهار داشت: افراد نباید با هدف مادی و رسیدن به مقام وارد انتخابات شوند یا به توصیه شخص خاصی در این عرصه حضور پیدا کنند و توصیه می کنم کسانی که گذشته آن ها و سابقه کاریشان حکایت از توانایی آن ها دارد در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شرکت کنند و اگر ظرفیت عهده دار شدن این امر در حیطه توانایی کسانی که ثبت نام کردند و یا می خواهند ثبت نام کنند نیست، هم اکنون انصراف دهند.

 

 

آدرس کوتاه :