شناسه : 699802
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي :

مردم نقش اساسی در تشکیل شورای شهر و روستا دارند


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم نقش اساسی در تشکیل شورای شهر و روستای خدمت گزار دارند لذا باید با بررسی تمام جوانب و ملاک ها نسبت به انتخاب نامزدها اقدام نماییم.
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي :

محمد صالح جوکار در جمع اعضای هیئت اجرایی ستاد انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان یزد، افزود: شورای دلسوز و متعهد می تواند کارهای بسیار زیاد و اثر گزاری برای مردم انجام دهد و بخش عظیمی از تشکیل شورای قوی بر عهده هیئت های اجرایی است .

وی ادامه داد: دشمنان همواره از سیاست استفاده می کنند تا بر اقتصاد هجوم آورند لذا همواره حماسه سیاسی مترتب تر از حماسه اقتصای است .

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: دشمنان برای جلوگیری از خلق حماسه سیاسی تمام تلاش خود را بکار گرفته اند و کارشکنی های زیادی را نیز آغاز نموده اند که باید همچون گذشته هوشیار و آماده باشیم.
وی ادامه داد: در سایه اطاعت از ولی امر است که حماسه روی خواهد داد و شاخص همه ما در انتخاب ملاک های مورد نظر مقام معظم رهبری است.

جوکار افزود: جولانگاه فعالیت های اجتماعی و اقتصادی و جایگاه بسیار مهمی است لذا باید افراد کاردان ،متعهد ،ولایی و لایق در این جایگاه قرار گیرند.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری یزد نیز در این نشست گفت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات نا امیدی دشمنان را به همراه داشته و نقش بسیار مهمی در افزایش اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.
مهدی تقوایی افزود: از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود استان یزد برای برگزاری هر چه بهتر و دقیق تر انتخابات بهره گیری شده و روند ثبت نام نیز با دقت و سرعت در حال انجام است.

فرماندار یزد نیز در این نشست گفت: اعضای هیأت اجرایی باید تحقق شعار انتخابات 24 خرداد ماه که عدالت محوری ، امانت داری و اجرای مرّ قانون است همواره در راس فعالیت های خود داشته باشند.

عزیزالله سیفی افزود: سلامت ، صداقت و پاکی در کار مجریان برگزاری انتخابات ضامن امانت داری و برگزاری انتخابات سالم و باشکوه است که باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

رئیس هیأت اجرایی شهرستان یزد گفت: رعایت اصل بی طرفی ، تقوا ، ولایت مداری و خداترسی در مراحل مختلف انتخابات در راستای منویات مقام معظم رهبری و اجرای کامل قانون از خصوصیات دست اندرکاران برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان یزد است.

سیفی اظهار داشت: برگزاری دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در یک زمان نیازمند برنامه ریزی منسجم است و در این زمینه همه دستگاههای اجرایی باید در مسیر برگزاری انتخابات باشکوه حضور فعال

آدرس کوتاه :