شناسه : 697842
فرماندار يزد:

مردم ما مي توانند تحريم را به فرصت تبديل كنند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار در خصوص مشكلات اقتصادي اخير در كشور گفت: تحريم ها اعمال شده از سوي استكبار جهاني فرصت توسعه و پيشرفت را براي كشور فراهم خواهد ساخت.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين خصوص با بيان اينكه از اوايل انقلاب اسلامي دشمنان نظام جمهوري اسلامي ايران از طريق تحريم و تهديد در فكر رسيدن به اهداف شوم خود هستند خاطر نشان كرد:به لطف خدا امروز شاهد اين هستيم كه متخصصان، جوانان با همت و تلاش خود تحريمها و چالشهاي پيش رو را شكست داده و فصل جديدي از توسعه و پيشرفت را براي كشور آغاز كرده اند.

فرماندار تأكيد كرد: بحران اقتصادی در غرب و اروپا هر روز ابعاد جدي تر به خود گرفته است و اين نشان دهنده اين است كه نظام ليبراليسم و سرمايه داري نتوانسته اين مشكلات را مرتفع نمايد.

وي با اشاره به اینکه باید سال جاري با نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاري شده است افزود: تحریم ها مي تواند فرصت مناسبي  برای تحقق شعار توليد ملي باشد و در اين خصوص مسئولان و مردم بايد زمينه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مصرف تولیدات داخلی را در كشور هرچه سریع تر عملی سازند تا بتوانيم در تحقق اين شعار نيز موفق باشيم.

سيفي در پايان اظهار داشت:دولتهاي غربي بايد بدانند كه مردم هميشه در صحنه ايران اسلامي در سخت ترين  شرايط نيز از آرمانهاي امام ، انقلاب و شهداي خود پيروي خواهند كرد.

 

آدرس کوتاه :