شناسه : 129369918
با حضور معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار؛

مراسم معارفه سرپرست فرمانداري يزد برگزار شد


با حضور "‌محمدعلی طالبی" معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار یزد‌، "عباس حیدری"‌ به عنوان سرپرست فرمانداری یزد معرفی و از تلاش های "مصطفی‌ سالاری" ‌فرماندار سابق این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، روز چهارشنبه ١٧ مردادماه مراسم معارفه سرپرست فرمانداری یزد با حضور معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار در فرمانداری شهرستان یزد برگزار شد.

"محمدعلی طالبی" در این نشست ضمن تبریک سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، گفت: فرمانداری شهرستان یزد پیش از این دارای رتبه ها و جایگاه های خوبی در استان بوده که لازم است با ‌تلاش همه همکاران محترم در فرمانداری یزد در آینده نیز این موفقیت ها حفظ شود و گسترش یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، "‌مصطفی سالاری" فرماندار سابق یزد ‌را از مدیران تلاشگری دانست که همواره کمک به اهداف دولت برایش در اولویت بوده است.

طالبی ضمن آرزوی موفقیت برای "عباس حیدری" سرپرست فرمانداری یزد و مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری در مسئولیت جدید، آرزوی موفقیت نمود و خاطرنشان کرد: ‌وی در حوزه مسئولیت خود کاملاً اشراف دارد اما با توجه به سنگین بودن دو مسئولیت هم زمان شایسته است معاونان، بخشداران و سایر همکاران ‌محترم در فرمانداری یزد در طول این مدت تعامل و هماهنگی بیشتری برای پیشبرد برنامه ها داشته باشند.

سرپرست فرمانداری یزد در این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار گفت:‌ از فضای نقد و نقادی در جامعه استقبال می کنیم و پذیرای نقدهای منصفانه هستیم اما اگر نوشته‌هایی می‌خواهد ما را وارد حاشیه کند باید آنها را در مسیر خدمت به مردم به درستی مدیریت کنیم.

"عباس حیدری" با اشاره به شرایط ویژه کشور در حال حاضر، خاطرنشان کرد: نیاز به انسجام ، اتحاد و وفاق ملی داریم و باید با تلاش مضاعف در مسیر رضایت مردم تلاش کنیم زیرا در این شرایط تکریم ارباب رجوع، پایبندی به قانون، همدلی، هماهنگی و صرفه جویی در هزینه ها برای ما به عنوان اولویت های اصلی به شمار می رود.

مصطفي سالاري كه خود را همواره خادم مردم خطاب مي كند و با پرونده اي درخشان فرمانداري يزد را واگذار كرد با بيان بخشي از كليدي ترين اقدامات مردمي و شاخص فرمانداري در مدت بيش از دو سال تلاش و مجاهدت در راستاي خدمت رساني به مردم از جمله( فعال كردن ستاد مديريت بحران شهرستان و كسب رتبه برتر در اين ستاد در سطح استان، كسب رتبه برتر در ستاد دهه فجر ، ارتقاء كمي بودجه شهرستان يزد براي دو سال پياپي، پيگيري و عضويت فرمانداري يزد در شوراي برنامه ريزي استان، كسب رتبه برتر شوراي تامين در استان و ...) براي عباس حيدري در سنگر خدمتگزاري فرمانداري يزد، توفيق روز افزون را از درگاه ايزد متعال مسئلت نمود.


آدرس کوتاه :