شناسه : 701284
با حضور فرماندار یزد

مراسم تودیع و معارفه اعضای شورای اسلامی شهر حمیدیا برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، مراسم تودیع و معارفه اعضای شورای اسلامی شهر حمیدیا با حضور سیفی فرماندار ، معاونین فرمانداری ، شهردار حمیدیا و جمعی از مسئولین برگزار شد.
با حضور فرماندار یزد

عزیزا...سیفی در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات اعضای دوره سوم شورای اسلامی شهر حمیدیا در طول دوران مسئولیت گفت: با توجه به ارزیابی عملکرد شورای اسلامی حمیدیا  در شهرستان یزد این شورا موفق بوده است.

فرماندار افزود: شورای سوم شهر حمیدیا در این مدت بیشترین تعامل را با مجموعه شهرداری و بخصوص شهرداران این شهر داشته که امیدواریم این روند در مدت 4 سال شورای چهارم نیز تحقق پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر جدید باید نسبت به ظرفیتها ، پتانسیلها و همچنین نیازهای شهر آگاهی کامل داشته باشند خاطر نشان کرد: باید با برنامه ریزی و همچنین استفاده از نظرات و تجربیات نخبگان، معتمدین و جوانان شهر برنامه ای جامع برای توسعه همه جانبه شهر تدوین شود.

در ادامه این مراسم نیز محقق از اعضای سابق شورا اسلامی شهر و میرنژاد شهردار حمیدیا ضمن بیان عملکرد و اقدامات انجام شده ابراز امیدواری کردند که اعضای شورای چهارم با تعامل و همفکری نسبت به آبادانی و توسعه هر چه بیشتر شهر حمیدیا گام بردارند.

لازم بذکر است در این مراسم از آقایان سید حبیب دشتی رحمت آّبادی، علی اکبر دشتی رحمت آّبادی ، علی زارع سروی ، غلامرضا جعفری نجف آبادی و علیرضا محقق به عنوان اعضای سابق شورای تقدیر و آقایان غلامرضا جعفری نجف آبادی، محمد رضا جعفری نجف آبادی، سید حبیب دشتی رحمت آّبادی، حسین دشتی رحمت آبادی، سید میثم دشتی رحمت آبادی، اکبر زارع ارنانی و داود دشتی رحمت آبادی به عنوان اعضای جدید شورای اسلامی شهر حمیدیا معرفی شدند.

آدرس کوتاه :