مراسم تجليل از فرهنگيان بخش مركزي يزد برگزار شد

در ششمين روز از هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم ، مراسم تجليل از فرهنگيان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد،‌ مراسم تجليل از معلمان و فرهنگيان روستاهاي بخش مركزي شهرستان يزد با حضور معاون سياسي،‌ امنيتي و اجتماعي استاندار، فرماندار يزد،‌ مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري، معاون برنامه ريزي،‌ اداري و مالي فرمانداري، بخشدار مركزي، روساي نواحي يك و دو آموزش و پرورش شهرستان يزد در محل تالار پرديس بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي (ره) يزد برگزار شد.

فرماندار يزد در اين مراسم با اشاره به حديثي از حضرت علی (ع) در مورد اهميت و ارزش كار معلم و لزوم توجه و تقدير جامعه از اين قشر افزود: در آموزه هاي ديني ما براي تقدير از كار معلم سفارش شده زيرا معلمان به عنوان يكي از مؤثرترين اقشار جامعه هستند كه با كلام خود جامعه را به سمت روشنايي و روشنفكري هدايت مي كنند.

شاكري شمسي اضافه كرد: ضروري است تا تقدير از معلمان محدود به يك زمان معين نشود بلكه به عنوان يك فرهنگ در سطح جامعه نهادينه و در طول سال انجام شود.

فرماندار يزد اظهار داشت: آموزش و تربیت یک اصل مهم و اجتناب ناپذیر در رشد و ارتقای جامعه است و هر جامعه ای که به کلاس درس و کار معلم اهمیت بیشتری داد، آینده ای موفق و روشن پیش رو خواهد داشت.

اجراي دكلمه توسط دانش آموزان،‌موسيقي و تئاتر از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

شايان ذكر است مراسم تجليل از معلمان و فرهنگيان روستاهاي بخش مركزي شهرستان يزد با همت و همراهي بخشداري مركزي،‌ مديريت آموزش و پرورش نواحي يك و دو، شركت تعاوني همياري دهياري ها براي اولين سال انجام شد.

IMG_3174_resize.jpg IMG_3188_resize.jpg IMG_3198_resize-1.jpg IMG_3222_resize.jpg IMG_3313_resize.jpg IMG_3345_resize.jpg IMG_3369_resize.jpg IMG_3435_resize.jpg IMG_3249_resize.jpg IMG_3238_resize.jpg