شناسه : 157820507

مراسم اختتامیه همایش دوچرخه سواری


در ششمین روز از هفته دولت همایش دوچرخه سواری به میزبانی فرمانداری و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین و مردم در شهرستان یزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در ششمین روز از هفته دولت همایش دوچرخه سواری به میزبانی فرمانداری و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین و مردم در شهرستان یزد برگزار شد .
"سید محمد رستگاری" فرماندار یزد در اختتامیه این مراسم در محل فرمانداری یزد، ضمن تبریک هفته گرامیداشت دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: امیدوارم همه مسئولین در قول و عمل نیز سیره ی این دو شهید بزرگوار رجایی و باهنر را مدنظر داشته باشند و در این راستا گام بردارند.
وی همچنین خطاب به حاضرین همایش گفت: با اینکه برخی مسیرها نیاز به بازسازی و ایمن سازی دارد ولی همراهی و همکاری شما ورزشکاران می تواند تداوم این برنامه های شاد و سالم را در پی داشته باشد .
فرماندار  یزد در ادامه از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، هیأت ورزشهای همگانی و ورزش و جوانان بخاطر همکاری در  برگزاری مستمر این همایشهای ورزشی و مردمی تشکر کرد و افزود: استاندار محترم دائماَ تأکید می کنند که مسئولین باید همیشه با مردم و بین مردم باشند. لذا، شأن کاری ما نیز ایجاب می کند هرجا مردم هستند ما هم حضور داشته باشیم علی الخصوص در بین شما جمعیت دوچرخه سوار که مطمئنا َ برای تداوم این گونه حرکتهای خودجوش و مردمی سختی های زیادی را متحمل می شوید.


آدرس کوتاه :