شناسه : 159438819

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره) استان یزد با فرماندار شهرستان یزد دیدار و گفتگو کرد


در این دیدار موضوعات مددجویان کمیته امداد اعم از مسائل فرهنگی و اجتماعی، اشتغال و مسائل مرتبط با بیماری کرونا، وام کار گشایی و اقدامات کمیته امداد در این زمینه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان یزد، "محمد شجاعان" مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد روز دو‌شنبه با حضور در محل فرمانداری شهرستان یزد با "سید محمد رستگاری" فرماندار دیدار و پیرامون مسائل مددجویان کمیته امداد گفتگو کردند.
فرماندار یزد در این دیدار،  ضمن ابراز تشکر و قدردانی از فعالیت های مستمر و شبانه روزی امدادگران تلاشگر کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) درامرخدمت رسانی به محرومین بالاخص فراهم سازی زمینه اشتغال و خودکفایی مددجویان تصریح کرد : توجه به عزت نفس و کرامت انسانی با ارزشترین قشرجامعه یعنی محرومین و ایتام بایستی سرلوحه امور قرار گیرد .
وی افزود:فراهم آوردن امکانات لازم به منظور خود اتکا نمودن افراد و خانواده های مورد حمایت و سایر نیازمندان از طریق ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات مورد نیاز از اهدافی است که در شهرستان به دنبال آن هستیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان نیز درهمین راستا خواستارتعامل و همکاری تنگاتنگ فرمانداری و رؤسای بانک های عامل شهرستان در خصوص دستیابی و نیل به این اهداف شد.
در این دیدار موضوعات مددجویان کمیته امداد اعم از اشتغال و مسائل مرتبط با بیماری کرونا، وام کار گشایی و اقدامات کمیته امداد در این زمینه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


آدرس کوتاه :